14.11.2013 roku w ramach projektu ?Bajkowa Szkoła? odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi przedszkolnymi. Tym razem przybyłe dzieci uczestniczyły w zajęciach z języka angielskiego przygotowanych przez p. Monikę Wojtoń, Monikę Kanie, Martę Drobek i Katarzynę Drobiazg. Zajęcia zaczęły się od wspólnego zaśpiewania piosenki ?Hello! I?m happy?. Następnie uczniowie klas VI przedstawili bajkę ?Goldilocks and three bears- Złotowłosa i trzy misie?. Dzieci z zainteresowaniem i entuzjazmem oglądały humorystyczne przedstawienie doskonale im znanej bajki. Po występie przedszkolaki brały udział w kilku grach językowych mających na celu powtórzenie słownictwa, które pojawiło się w przedstawieniu. Następnie mali goście otrzymali kolorowe ramki z obrazkami Złotowłosej i misiów, które dowolnie kolorowali. Na koniec spotkania przyszli uczniowie wraz z nauczycielkami zaśpiewali piosenkę na pożegnanie ?Goodbye. See you again?. Wspólnie spędzony czas upłynął w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, iż godzinna przygoda z językiem angielskim będzie miłym wspomnieniem zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

 

p1090161

p1090166

p1090172

p1090174

p1090177

p1090185