28 listopada 2013 roku odbyło się kolejne spotkanie w Bajkowej szkole  pod hasłem ,,W krainie magii?. W magiczny nastrój wprowadziły przedszkolaki  wróżki, które zaprosiły dzieci do komnaty wróżb i zaczarowały kluczem szczęścia. Przyniosły magiczne emblematy i zaprosiły  do wspólnej  zabawy. Przedszkolaki poznawały różne zabawy, wróżby, czary i zaklęcia andrzejkowe. Uczestniczyły w zabawie ,,grosik na szczęście?, który wrzucały do magicznej kuli, spełniającej wszystkie życzenia. Uczyły się rymowanych zaklęć i wierszyków, wróżyły z magicznej kostki, magicznych dyń. Dowiedziały się kim zostaną w przyszłości, na co powinny uważać w najbliższym czasie oraz brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Wykonywały prace plastyczną ?magiczna dynia? i ?czarodziejski kot?. Po zakończonej zabawie przedszkolaki z uśmiechem opuściły komnatę wróżb, zabierając ze sobą własnoręcznie wykonane prace. Zajęcia przygotowały nauczycielki: Kinga Kras, Bożena Nowacka, Anna Turbiarz.

p1090204

p1090214

p1090219

28 listopada 2013 roku odbyło się kolejne spotkanie w Bajkowej szkole pod hasłem ,,W krainie magii?. W magiczny nastrój wprowadziły przedszkolaki wróżki, które zaprosiły dzieci do komnaty wróżb i zaczarowały kluczem szczęścia. Przyniosły magiczne emblematy i zaprosiły do wspólnej zabawy. Przedszkolaki poznawały różne zabawy, wróżby, czary i zaklęcia andrzejkowe. Uczestniczyły w zabawie ,,grosik na szczęście?, który wrzucały do magicznej kuli, spełniającej wszystkie życzenia. Uczyły się rymowanych zaklęć i wierszyków, wróżyły z magicznej kostki, magicznych dyń. Dowiedziały się kim zostaną w przyszłości, na co powinny uważać w najbliższym czasie oraz brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Wykonywały prace plastyczną ?magiczna dynia? i ?czarodziejski kot?. Po zakończonej zabawie przedszkolaki z uśmiechem opuściły komnatę wróżb, zabierając ze sobą własnoręcznie wykonane prace. Zajęcia przygotowały nauczycielki: Kinga Kras, Bożena Nowacka, Anna Turbiarz.

Zdjęcia:

P 10 90 204

P 10 90 214

P 10 90 219

28 listopada 2013 roku odbyło się kolejne spotkanie w Bajkowej szkole  pod hasłem ,,W krainie magii?. W magiczny nastrój wprowadziły przedszkolaki  wróżki, które zaprosiły dzieci do komnaty wróżb i zaczarowały kluczem szczęścia. Przyniosły magiczne emblematy i zaprosiły  do wspólnej  zabawy. Przedszkolaki poznawały różne zabawy, wróżby, czary i zaklęcia andrzejkowe. Uczestniczyły w zabawie ,,grosik na szczęście?, który wrzucały do magicznej kuli, spełniającej wszystkie życzenia. Uczyły się rymowanych zaklęć i wierszyków, wróżyły z magicznej kostki, magicznych dyń. Dowiedziały się kim zostaną w przyszłości, na co powinny uważać w najbliższym czasie oraz brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Wykonywały prace plastyczną ?magiczna dynia? i ?czarodziejski kot?. Po zakończonej zabawie przedszkolaki z uśmiechem opuściły komnatę wróżb, zabierając ze sobą własnoręcznie wykonane prace. Zajęcia przygotowały nauczycielki: Kinga Kras, Bożena Nowacka, Anna Turbiarz.
Zdjęcia:
P 10 90 204
P 10 90 214
P 10 90 219