11 grudnia 2014 roku odbyło się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sandomierzu mikołajkowe  spotkanie z przedszkolakami  w ramach programu ?Bajkowej Szkoły?.  Dzieci w trakcie spotkania z Mikołajem nauczyły się piosenki świątecznej, uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz w zawodach sportowych wspólnie ze swoimi rodzicami i opiekunami.  Przedszkolaki wykazały dużą sprawność fizyczną. Zabawa przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a konkurencjom sportowym towarzyszył głośny doping. Na zakończenie spotkania Święty Mikołaj rozdał wszystkim uczestnikom zabawy drobne upominki ?Aniołki Jedynki? z tekstem krótkiego wierszyka:
Wie każdy chłopiec i każda dziewczynka,
Jaka jest fajna szkoła Jedynka,
Dzieci się tutaj uczą,  radują,
Bo szkoły Jedynki Aniołki pilnują.

Mikołajkowe spotkanie przygotowali nauczyciele: M. Gajek, K. Skotnicka, K. Majewska, M. Ogrodnik, M. Sykucki, J. Żyła.

p1100119

p1100126

p1100140

p1100159