5 lutego 2015 roku odbyły się  już ostatnie zajęcia z cyklu Bajkowej Szkoły, pt: ?Komputer moim przyjacielem?. Głównym tematem zajęć było uświadomienie przedszkolakom , że komputer jest przyjacielem, ale może być również wrogiem, jeśli wykorzystuje się go bez nadzoru osoby dorosłej.
Na początku zajęć dzieci przy pomocy tablicy interaktywnej obejrzały bajkę pt: ?Sieciuchy?. Następnie grały w edukacyjne gry komputerowe i brały udział w zabawie integracyjnej. Na zakończenie zajęć każdy z uczestników komputerowej zabawy  otrzymał kolorowankę, certyfikat uczestnictwa w zajęciach oraz słodki upominek w postaci ?cukierkowego kwiatuszka?. Zajęcia przygotowali i poprowadzili: p. Magdalena Łukawska, p. Izabela Zawadzka i p. Grzegorz Błachnio.

p1100333

p1100350

5 lutego 2015 roku odbyły się  już ostatnie zajęcia z cyklu Bajkowej Szkoł y , pt: ?Komputer moim przyjacielem?. Głównym tematem zajęć było uświadomienie przedszkolakom , że komputer jest przyjacielem, ale może być również wrogiem , jeśli wykorzystuje się go bez nadzoru osoby dorosłej.

Na początku zajęć dzieci przy pomocy tablicy interaktywnej obejrzały bajkę pt: ?Sieciuchy?. Następnie grały w edukacyjne gry komputerowe i brały udział w zabawie integracyjnej. Na zakończenie zajęć każdy z uczestników komputerowej zabawy  otrzymał kolorowankę , certyfikat uczestnictwa w zajęciach oraz słodki upominek w postaci ?cukierkowego kwiatuszka?. Zajęcia przygotowali i poprowadzili: p. Magdalena Łukawska, p. Izabela Zawadzka i p. Grzegorz Błachnio.