Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej
w roku szk. 2019/2020

Lp. Nazwa konkursu Osiągnięcia
1. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienie: Aleksandra Grzesik 6a, Ignacy Siatrak 6c, Jakub Kołbuc 6d, Aleksandra Kownacka 6d, Aleksandra Warzocha 6d, Kacper Majewski 6d, Maja Sabat 5a, Martyn Aleksander 5a, Małgorzata Łukaszek 5b, Agata Nasternak 5b, Michał Biłyk 5c, Aleksandra Szczuchniak 5c, Kacper Pietruszka 5c, Maja Statuch  5c, Krzysztof Szczuchniak 3b, Izabela Siatrak 3b.

2. Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG”

Laureat: I miejsce w Polsce - Maia Binko kl. 6b (kategoria Młodzik)

Laureat: II miejsce w Polsce - Konrad Polit kl. 7b (kategoria ADEPT)

3. Ogólnopolski Konkurs "GALILEO" z j. polskiego

Laureat: Aleksandra Szczuchniak 5c.

Wyróżnienie: Paulina Błachnio 7b, Weronika Graczyk 7c, Bartosz Dudajek 5c, Michał Baska 5c, Maja Statuch 5c, Julia Bćkowska 5c, Maria Baska 4a.

4. Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny"

Bardzo dobry wynik: Adam Rowiński 8b, Wiktoria Forc 8c, Julia Kołodziej 8c, Karolina Łukaszek 8a, Weronika Kokosa 7a, Kacper Majewski 6d, Aleksandra Szewczyk 6b, Adam Nowicki 6c.

5. Ogólnopolski Konkurs   „MEDITEST"

IV miejsce: Aleksandra Grzesik 6a.

Wyróżnienie: Marika Tomaszewska 6a.

6. Ogólnopolski konkurs „GALILEO” z fizyki

Laureat: Adam Rowiński 8b.

Wyróżnienie: Maciej Krop 8c, Weronika Graczyk 7c.

7. Ogólnopolski Konkurs "MULTITEST" z biologii

Laureaci: Lena Nowosielska 6d - 6 miejsce w Polsce, Aleksandra Kownacka 6d - 7 miejsce w Polsce, Aleksandra Grzesik 6a - 8 miejsce w Polsce.

Wyróżnienie: Hanna Bury 6d, Bartłomiej Krawczyński 6aJulia Staniak 6a, Łucja Baraniecka 6a.

8. Weltsprachen Kinder – Ogólnopolski Konkurs z j. niemieckiego

I miejsce: Lena Nowosielska 6d, Maja Żyła 6d.

II miejsce: Adam Nowicki 6c.

III miejsce: Jakub Śliwiński 5b, Maia Binko 6b, Maja Garboś 6b, Franciszek Wojtas 6b, Jan Żerebiec 6b, Paweł Łączkowski 7a.

9. Ogólnopolski Konkurs "EKOPLANETA"

Wyróżnienie: Paweł Łączkowski 7a, Maja Żyła 6d, Aleksandra Warzocha 6d.

10. Ogólnopolski Konkurs "GEOPLANETA" Wyróżnienie: Chorab Mikołaj 8a, Nikodem Niewęgłowski 8a, Filip Walicki 8a, Weronika Bielecka 8b, Anna Krasoń 8b.
11.

Ogólnopolski Konkurs "Zachowaj trzeźwy umysł"

Wyróżnienie: Oliwier Skowron 6a.