3 marca 2011 roku odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie z przedszkolakami i ich rodzicami z cyklu ?Bajkowej Szkoły?.  Tematem zajęć był ?Teatr wyobraźni?. W świat teatru wprowadziły dzieci panie Alicja Kamińska i Anna Rajkowska. Salę z pięknymi dekoracjami przygotowała pani Magdalena  Łukawska. W sali z różnymi rekwizytami scenicznymi odbyły się zabawy dramowe takie jak: naśladowanie dźwięków, ruchów ciała, nastroje w muzyce, odgrywanie krótkich tematycznych scenek. Zajęciom towarzyszyła miła atmosfera. Dzieci chętnie brały udział w zaproponowanych im przez organizatorów zabawach. Uzupełnieniem ćwiczeń był występ klasy 1A, która przedstawiła własną interpretację wiersza ?Kwoka?. Na zakończenie uczestnicy spotkania obejrzeli inscenizację w wykonaniu uczniów klasy 3B pt: ?Jarzębinka?.

p1040751

p1040652


p1040655