Uczennice naszej szkoły zdobyły nagrody i zostały wyróżnione w konkursie „Najpiękniejszy stroik świąteczny” zorganizowanym przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Sandomierzu. Pierwsze miejsce otrzymała Kamila Frańczak, drugie Milena Rusak a trzecie Julia Chwiałkowska. Wyróżnione zostały: Małgorzata Pruś, Joanna Koprowicz oraz Agata Nasternak.

W tegorocznym świątecznym konkursie Polskiego Czerwonego Krzyża wzięło udział 10 szkół z terenu powiatu sandomierskiego. Oceniono 50 stroików, które następnie zostały przekazane wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi do placówek i instytucji współpracujących z PCK oraz do sklepów, w których była zbierana żywność w ramach akcji „Czerwonokrzyska Gwiazdka”.

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK gratulują nagrodzonym uczennicom.