W dniu 8 stycznia w naszej szkole, odbył się po raz XIX Przegląd Kolęd i Pastorałek. Przybyłych gości, rodziców oraz nauczycieli, przywitała Pani dyrektor Anna Zawadzka. We wspólnym kolędowaniu wraz z panią wychowawczynią, udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sandomierzu. Celem konkursu było zaprezentowanie piękna kolęd i pastorałek, przybliżających tajemnicę Bożego Narodzenia.

Podczas XIX Przeglądu Kolęd i Pastorałek, wykonawcy mieli możliwość zaprezentować się w dwóch kategoriach - zespoły i soliści.

Jury w składzie: s. Monika Dudek, p. Małgorzata Wyrazik, p. Edyta Ciżyńska p. Sylwia Lipczyńska, ks. Krzysztof Sibiga, wyróżniło następujących wykonawców.

Soliści:

1miejsce – Klaudia Grzesik kl. IIIa SP nr 3 w Sandomierzu

2 miejsce – Wiktoria Stępień kl. IIb SP nr 1 w Sandomierzu

3 miejsce – Natalia Kotarska kl. Ib SP nr 1 w Sandomierzu

Zespoły:

1 miejsce – kl. IIIa SP nr 1 w Sandomierz

2 miejsce – kl. lIIa SP nr 3 w Sandomierzu

3 miejsce – kl. Ic SP nr 1 w Sandomierzu

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a laureaci nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy brali udział w tegorocznym przeglądzie i serdecznie zapraszamy za rok.