Z okazji Dnia Mamy i Taty drugoklasiści przygotowali montaż słowno-muzyczny dla swoich Rodziców. Poprzez piosenki i wiersze uczniowie wyrazili szacunek i wdzięczność swoim mamom i tatom, za ich codzienny trud i poświęcenie. Występy dzieci zarówno klasy 2a jak i 2b odbyły się w podniosłej atmosferze, bo dla każdego dziecka mama i tata to najważniejsze osoby w życiu. Poprzez piosenki i wiersze uczniowie wyrazili szacunek i wdzięczność swoim rodzicom. Dopełnieniem życzeń były piękne upominki dla mam, wykonane własnoręcznie przez uczniów. Montażu słowno-muzycznego oraz upominki uczniowie przygotowali pod kierunkiem swoich wychowawczyń: Pani Katarzyny Majewskiej, Anny Turbiarz i Małgorzaty Wyrazik.