10 czerwca 2022 roku odbył się Festiwal Zawodów, który był zwieńczeniem całorocznej pracy w ramach orientacji zawodowej klas I-III. Tego dnia uczniowie przebrali się za wykonawców zawodów. Można było zobaczyć między innymi pielęgniarkę, lekarza, kucharza ,żołnierza, menadżera, astronautę, prawnika, fryzjerkę, piosenkarkę, sportowca. Najmłodsi ciekawie opowiadali o swoich zawodach. Dodatkowo koledzy ze starszych klas przygotowali szereg zabaw (quizów, zagadek , turniejów), podczas których w wesołym nastroju uczniowie sprawdzali swoją wiedzę o profesjach i nazwach poszczególnych branż. Na koniec decyzją jury ogłoszeni zostali zwycięzcy tegorocznego festiwalu, którzy otrzymali bony podarunkowe do szkolnego sklepiku. Koordynatorem przedsięwzięcia była Pani Agnieszka Słotwińska.