29 marca 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu Bajkowa Szkoła pt: ?Zabawy wielkanocne?. Zajęcia przygotowane były przez panie: Annę Zawadzką, Magdalenę Łukawską i Izabelę Zawadzką.

W pierwszej części spotkania przedszkolaki brały udział w zabawach ruchowych pt: ?Szukanie jajeczek? i ?Taniec z jajkami?. Następnie dzieci rozwiązywały krzyżówkę o tematyce wielkanocnej przygotowaną na tablicy interaktywnej.

Mali goście mieli również okazję do obejrzenia krótkiej inscenizacji wiersza pt. ?Modna kaczka? w wykonaniu uczennicy klasy 3A.

Na zakończenie odbyły się zajęcia plastyczne. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały prezenty w postaci koszyczków ze słodyczami oraz stroiki wielkanocne.

P 10 60 360