Lista „godziny dostępności – konsultacji” z uczniami i rodzicami 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godziny  

  1.  

Sykucki Marcin

poniedziałek

14.00 – 15.00

  1.  

Rzeźnik Jolanta

środa

14.00 – 15.00

  1.  

Zawadzka Izabela

poniedziałek

14.00 – 15.00

  1.  

Aleksandrowicz Witold

poniedziałek

14.00 – 15.00

  1.  

Bartosz Agnieszka

piątek

13.45 – 14.45

  1.  

Bielecka Monika

piątek

13.55 – 14.55

  1.  

Błachnio Grzegorz

czwartek

13.50 – 14.50

  1.  

Chyła Roman

środa

14.40 – 15.40

  1.  

Drobek Marta

czwartek

piątek

7.15 – 7.45

13.55 – 14.25

  1.  

Drobiazg Katarzyna

środa

7.10 – 8.10

  1.  

Drop Magdalena

wtorek

7.10 – 8.10

  1.  

Dudek Monika

poniedziałek

14.00 – 15.00

  1.  

Dygas Bożena

czwartek

13.45 – 14.45

  1.  

Frańczak Ewa

piątek

13.55 – 14.55

  1.  

Frydryk Agata

środa

13.45 – 14.15

  1.  

Kamińska Alicja

wtorek

14.45 – 15.45

  1.  

Kania Monika

poniedziałek

7.10 – 8.10

  1.  

Kiciński Sławomir

czwartek

15.00 – 15.30

  1.  

Klimczak Edyta

czwartek

7.00 – 8.00

  1.  

Kotowska Joanna

poniedziałek

13.55 – 14.55

  1.  

Kras Kinga

poniedziałek

wtorek

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

  1.  

Kuziora Izabela

piątek

12.45 – 13.45

  1.  

Lipczyńska Sylwia

poniedziałek

14.40 – 15.40

  1.  

Lipiec Beata

środa

12.45 – 13.45

  1.  

Łukawska Magdalena

poniedziałek

środa

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

  1.  

Majewska Katarzyna

piątek

7.10 – 8.10

  1.  

Napieracz Monika

czwartek

13.00 – 14.00

  1.  

Niewiadomska Magdalena

wtorek

środa

7.40 – 8.10

12.45 – 13.15

  1.  

Nowacka Bożena

środa

12.45 – 13.45

  1.  

Ogrodnik Marcin

poniedziałek

7.10 – 8.10

  1.  

Pietruszka Magdalena

wtorek

14.00 – 15.00

  1.  

Polit Aneta

wtorek

7.10 – 8.10

  1.  

Pracało Małgorzata

wtorek

7.10 – 8.10

  1.  

Przyłucka Aneta

wtorek

13.00 – 14.00

  1.  

Pytka Jolanta

piątek

13.55 – 14.55

  1.  

Rajkowska Anna

środa

14.00 – 15.00

  1.  

Stefański Maciej

wtorek

14.40 – 15.40

  1.  

Sidor-Szwajda Edyta

poniedziałek

czwartek

7.30 – 8.00

13.55 – 14.25

  1.  

Skotnicka Katarzyna

piątek

7.10 – 8.10

  1.  

Skurska Małgorzata

wtorek

czwartek

13.25 – 13.55

13.25 – 13.55

  1.  

Śliwińska Jolanta

wtorek

środa

14.40 – 15.10

13.55 – 14.25

  1.  

Strzelińska Elżbieta

wtorek

12.30 – 13.30

  1.  

Słotwińska Agnieszka

wtorek

piątek

13.00 – 13.30

7.30 – 8.00

  1.  

Szpatowicz Nina

czwartek

7.00 – 8.00

  1.  

Turbiarz Anna

poniedziałek

7.00 – 8.00

  1.  

Wilk Waldemar

poniedziałek

12.15 – 13.15

  1.  

Wiatrowska Agnieszka

wtorek

środa

14.45 – 15.15

13.45 –  14.15

  1.  

Witaszek Anna

poniedziałek

7.10 – 8.10

  1.  

Wojtoń Monika

środa

13.55 – 14.55

  1.  

Wyrazik Małgorzata

środa

7.00 – 8.00

  1.  

Zdyb Renata

poniedziałek

14.50 – 15.50

  1.  

Żyła Jerzy

wtorek

14.00 – 15.00