Lp. |
Data |
Zawody |
Osiągnięcia |
1. |
10.09.2013r. |
Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna ?Zachowaj Trzeźwy Umysł ? 2013? |
Wiatrowski Jakub ?absolwent ( konkurs plastyczny ?Na tropie piękna?) |
2. |
25.10.2014r. |
Konkurs języka angielskiego ?Lingua. Plus? |
Klasy czwarte: Korzynek Aleksandra - laureat I stopnia 96/100 pkt Krasoń Klaudia - laureat II stopnia 92/100pkt Gospodarczyk Wiktoria - laureat III stopnia 88/100pkt Klasy piąte: Mucha Zofia - laureat II stopnia 92/100pkt Satławska Kamila - laureat III stopnia 88/100pkt Klasy szóste: Kuczyńska Zofia - laureat II stopnia 92/100pkt Majewski Marcel - laureat III stopnia 88/100 pkt Wojtoń Piotr - laureat III stopnia 88/100 pkt |
3. |
20.11.2013r. |
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ?Deutschfreund 2013? Org. Jersz Wrocław |
Klasy szóste: Talaga Agnieszka ? 11 m w województwie i 1m.w szkole Rożek Agata ? 21 m w województwie i 2 m. w szkole Kania Filip ? 28 m w województwie i 3 m. w szkole |
4. |
27.11.2013r. |
?ALFIK Matematyczny 2013 ? |
Klasy trzecie: Walicki Filip - 8 m w województwie i 1m. w szkole Gołąbek Dawid - 15 m w województwie i 2 m. w szkole Stępniewski Mateusz - 17 m w województwie i 3m. w szkole Klasy czwarte: Chmiel Jakub ? 8 m w województwie i 1m. w szkole Janeczko Michał - 9 m. w województwie i 2m. w szkole Korzynek aleksandra - 20 m. w województwie i 3m. w szkole Klasy piąte: Krzemińska Maria - 7 m. w województwie i 1m. w szkole Kozera Bartłomiej ? 12 m. w województwie, 2 m. w szkole Zioło Jan ? 16 m. w województwie, 3 m. w szkole Klasy szóste: Powałek Gabriela - 4 m. w województwie, bardzo dobry wynik w skali kraju, 1m. w szkole Ni zielska Agnieszka - 21 m. w województwie, 2m. w szkole Rusinek Inka - 23 m. w województwie, 3m. w szkole |
5. |
18.12.2013r. |
?ALFIK Humanistyczny 2012? |
Klasy czwarte: Kwasek Karolina ? 6 m w województwie i 1m. w szkole Krasoń Klaudia - 7 m w województwie i 2m. w szkole Chmiel Jakub - 7 m w województwie i 2m. w szkole Klasy piąte: Kandefer Maria ? 12 m. w województwie, 1 m. w szkole Bażant Julia ? 14 m. w województwie, 2 m. w szkole Kozera Bartłomiej ? 14 m. w województwie, 2 m. w szkole Klasy szóste: Kandefer Łukasz ?4 m w województwie i 1m. w szkole Rusinek Inka ? 7 m w województwie i 2m. w szkole Gromada Wiktoria ? 13 m w województwie i 3m. w szkole |
6. |
9.01.2014r. |
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ?Krąg? |
Kategoria testu: Wojtoń Piotr ? 1 miejsce w kraju Majewski Marcel ? najlepszy wynik w szkole Kategoria prac indywidualnych: Parzych Michał ? najlepszy wynik w szkole |
7. |
6.03.2014 r. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny ?EKO PLANETA? |
Kategoria testu: Kandefer Maria ? najlepszy wynik w szkole z kl.5 Adamczak Michał ? najlepszy wynik w szkole z kl.4 Wyróżnienia z kl.4 Janeczko Michał, Krzysztoń Aleksandra, Krasoń Klaudia, Marzec Sabina |
8. |
4.03.2014 r. |
Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego ?Galileo?
miejsca 1 ? 10 to laureaci konkursu miejsca od 11-15 to wyróżnienia
|
Laureaci konkursu: Gromada Karolina kl.6 ? 9 miejsce w kraju Majewski Marcel kl.6 - 10 miejsce w kraju
Wyróżnienia z klas czwartych: Kwasek Kamila - 11 miejsce w kraju Maj Anna - 13 miejsce w kraju Pawlak Jakub - 13 miejsce w kraju Marzec Sabina - 14 miejsce w kraju Sowińska Izabela - 15 miejsce w kraju Krasoń Klaudia - 15 miejsce w kraju Kaca Klaudia - 15 miejsce w kraju
Wyróżnienia z klas szóstych: Kaczmarski Kamil - 12 miejsce w kraju Kandefer Łukasz - 13 miejsce w kraju Gromada Wiktoria - 14 miejsce w kraju Rusinek Inka - 14 miejsce w kraju Bogdańska Aleksandra - 15 miejsce w kraju
|
9. |
7.03.2014 r. |
Ogólnopolski Konkurs z historii ?Galileo?
miejsca 1 ? 10 to laureaci konkursu miejsca od 11-15 to wyróżnienia
|
Laureaci konkursu z klas piątych: Smołda Jan - 1 miejsce w kraju Olko Weronika - 3 miejsce w kraju Zioło Jan - 9 miejsce w kraju Szyszkowska Julia - 10 miejsce w kraju
Laureaci konkursu z klas szóstych: Gromada Wiktoria - 2 miejsce w kraju Majewski Marcel - 3 miejsce w kraju Gromada Karolina - 7 miejsce w kraju
Wyróżnienia z klas piątych: Satławska Kamila - 11 miejsce w kraju Wrzochol Oliwia - 13 miejsce w kraju Kandefer Maria - 15 miejsce w kraju Krzemińska Maria - 15 miejsce w kraju
Wyróżnienia z klas szóstych: Guła Katarzyna - 11 miejsce w kraju Wojtoń Piotr - 14 miejsce w kraju Powałek Gabriela - 14 miejsce w kraju Maszczak Julia - 15 miejsce w kraju Walas Antoni - 16 miejsce w kraju
|
10. |
18.03.2014 r. |
Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego ?Zuch? dla klas 1- 3 org. Centrum Edukacji Szkolnej |
Laureatami konkursu są uczniowie, którzy uzyskali do 15 miejsca w kraju. Walicki Filip kl.3A - 14 m. w kraju
|
11. |
19.03.2014 r. |
Ogólnopolski Konkurs wiedzy Ogólnej ?Zuch? dla klas 1- 3 org. Centrum Edukacji Szkolnej |
Laureaci z klas drugich: Łukaszek Karolina - 12 m. w kraju Laureaci z klas trzecich: Gołąbek Dawid - 13 m. w kraju Stępniewski Mateusz - 15 m. w kraju |
12. |
19.03.2014 r. |
Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego ?Sprachdoktor? |
Majewski Marcel ? 2 miejsce w województwie Rusinek Inka - 6 miejsce w województwie Talaga Agnieszka ? 7 miejsce w województwie Rożek Agata - 11 miejsce w województwie Kania Filip ? 21 miejsce w województwie Maszczak Julia ? 25 miejsce w województwie Kandefer Łukasz ? 30 miejsce w województwie |
13. |
20.03.2014 r. |
Konkurs Matematyczny ?KANGUR? dla klas 2 ? 6 |
Kategoria Maluch: Walicki Filip kl.3A ? wyróżnienie Stępniewski Mateusz kl.3C ? wyróżnienie Gołąbek Dawid kl.3C ? wyróżnienie Janeczko Michał kl.4C ? wyróżnienie Chmiel Jakub kl. 4A ? wyróżnienie Pawlak Jakub kl. 4B ? wyróżnienie Kategoria Beniamin: Podlewska Natalia kl.5B ? wyróżnienie Krzemińska Maria kl.5A ? wyróżnienie Powałek Gabriela kl.6C ? wyróżnienie |
14. |
11.04.2014r. |
Konkurs języka angielskiego LINGUA PLUS |
Klasy czwarte: Rubiś Wiktoria - laureat I stopnia 96/100 pkt Krasoń Klaudia - laureat I stopnia 96/100 pkt Fularski Kamil - laureat I stopnia 96/100 pkt Gospodarczyk Wiktoria - laureat III stopnia 88/100 pkt Warzocha Tomasz - laureat III stopnia 88/100 pkt Klasy piąte: Krzemińska Maria - laureat III stopnia 88/100pkt Klasy szóste: Rusinek Inka - laureat II stopnia 92/100pkt Majewski Marcel - laureat III stopnia 88/100 pkt Wojtoń Piotr - laureat III stopnia 88/100pkt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|