Lp. |
Data |
Zawody |
Osiągnięcia |
1. |
10.10.2010 r. |
Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna ?Zachowaj Trzeźwy Umysł? - VIII edycja
|
Nagrodzeni uczniowie: Kamil Maruszak z kl. 6A ? nagroda indywidualna, Rudolf Zych z kl.6 B 6C ? nagroda indywidualna. |
2. |
19.10.2010 r. |
Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny ?Multitest? |
Klasy czwarte: Błachnio Natalia ? 15 miejsce w kraju Klasy szóste: Chyła Aleksandra ? 15 miejsce w kraju
|
3. |
29.10.2010 r. |
Konkurs języka angielskiego TEST OXFORD PLUS 16 edycja |
Klasy czwarte: Strugała Natalia - laureat I stopnia 96/100 pkt. Błachnio Natalia - laureat I stopnia 96/100 pkt Klasy piąte: Sowa Katarzyna - laureat IV stopnia Klasy szóste: Chyła Aleksandra - laureat II stopnia 92/100pkt Kołodziej Natalia - laureat IV stopnia 84/100pkt Rychel Przemysław - laureat IV stopnia 84/100 pkt |
4. |
25.11.2010 r. |
?ALFIK Matematyczny 2010? |
Klasy trzecie: Powałek Gabriela - 8 m w województwie i 1 m. w szkole Majewski Marcel - 10 m w województwie i 2 m. w szkole Korona Paweł - 13 m w województwie i 3 m. w szkole Klasy piąte: Kułaszka Karolina - 10 miejsce w województwie i 1 m. w szkole Kiliańska Anna - 17 m. w województwie i 2m. w szkole Klasy piąte: Sowa Katarzyna ? 7 m. w województwie, 1 m. w szkole Stefańska Natalia ? 21 m. w województwie, 2 m. w szkole Klasy szóste: Sąsiadek Marcel - 4 miejsce w województwie, 1m. w szkole Obierak Mateusz - 7 m. w województwie, 2 m. w szkole Rychel Przemysław - 23 m. w województwie i 3m. w szkole
|
5. |
8.12.2010 r. |
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ?Der, die, das? |
Najlepszy wynik w szkole w I etapie konkursu: Kamińska Agata - 1 miejsce Obierak Mateusz - 2 miejsce Uczniowie nie zakwalifikowali się do dalszych etapów.
|
6. |
25.11.2009 r. |
?ALFIK Humanistyczny 2010? |
Klasy czwarte: Kiliańska Anna - 1 m. w województwie i 1m. w szkole Strugała Natalia - 4 m. w województwie i 2 m. w szkole Klasy piąte: Sowa Katarzyna - bardzo dobry wynik w kraju i 1 m. w województwie Nizielska Karolina - 2 m. w województwie i 2 m. w szkole Rubiś Klaudia - 3 m. w województwie i 3 m. w szkole Klasy szóste: Rychel Przemysław ? dobry wynik w kraju i 1 m w województwie Obierak Mateusz - 2 m. w województwie i 2 m. w szkole Chyła Aleksandra - 3 m. w województwie i 3 m. w szkole
|
7. |
11.01.2011 r. |
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ?Krąg? |
Kategoria testu: Chyła Patrycja - 3 miejsce w kraju Rychel Przemysław - 2 miejsce w województwie Chyła Aleksandra - najlepszy wynik w szkole Kategoria prac indywidualnych: Kępa Milena - 1miejsce w szkole (dyplom + książka) Lachowicz Patrycja - 2 miejsce w szkole
|
8. |
3.03.2011 r. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny ?EKO PLANETA? |
Kategoria testu: Łukawska Oliwia - kl.4 - wynik bardzo dobry Bielecka Sylwia - kl.5 - wynik bardzo dobry Krempa Joanna - kl.5 - wynik bardzo dobry
|
9. |
18.03.2011 r. |
Ogólnopolski Konkurs wiedzy Ogólnej ?Zuch? dla klas 1-3 org. Centrum Edukacji Szkolnej |
Laureatami konkursu są uczniowie, którzy uzyskali do 15 miejsca w kraju. W klasach 1-3 było 5 laureatów: Janeczko Michał kl. 1C ? laureat, 7 m. w kraju Osowska Oliwia kl. 1C ? laureat, 15 m. w kraju Kawalec Mikołaj kl. 2A ? laureat, 13 m. w kraju Majewski Marcel kl. 3C ? laureat, 7 m. w kraju Zeliaś Aleksandra kl. 3C ? laureat, 13 m. w kraju
|
10. |
17.03.2010 r. |
Konkurs Matematyczny ?KANGUREK? I ?KANGUR? |
Konkurs Kangurek: Kawalec Mikołaj kl. 2A ? bardzo dobry wynik Konkurs Kangur dla klas 3 ? 6. Kategoria Maluch: Kułaszka Karolina kl. 4B ? wyróżnienie |
11. |
23.03.2011 r. |
Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego ?Sprachdoktor? |
Klasy czwarte: Strugała Natalia ? 1miejsce w województwie Kułaszka Karolina ? 2 miejsce w województwie Bator Wiktor ? 4 miejsce w województwie Klasy piąte: Wiśniewski Michał ? 1miejsce w województwie Stefańska Natalia ? 2 miejsce w województwie Bielecka Sylwia ? 4 miejsce w województwie Klasy szóste: Chyła Aleksandra ? 2 miejsce w województwie Rychel Przemysław ? 4 miejsce w województwie Kamińska Agata ? 5 miejsce w województwie
|
12. |
30.03.2011 r. |
Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego ?Omnibus 2011? |
Klasy czwarte: Strugała Natalia ? 83,70% punktów, dobry wyniku w kraju Błachnio Natalia? 80,43% punktów, dobry wyniku w kraju Klasy piąte: Krempa Joanna ? 83,85% punktów, dobry wyniku w kraju Stefańska Natalia ? 83,33% punktów, dobry wyniku w kraju Klasy piąte: Chyła Aleksandra ? 83,50% punktów, dobry wyniku w kraju
|
13. |
11.04.2011 r. |
Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego dla klas 1 ? 3 ?Zagadki i łamigłówki ortograficzne? |
Wyróżnienie ogólnopolskie do 10 miejsca. Majewski Marcel ? 13 m. najlepszy wynik w szkole |
14. |
20.04.2011 r. |
OKonkurs języka angielskiego TEST OXFORD PLUS 17 edycja |
Klasy czwarte: Kułaszka Karolina ? laureat I stopnia 96/100 pkt, Błachnio Natalia? laureat I stopnia 96/100 pkt, Strugała Natalia ? laureat II stopnia 92/100 pkt, Bator Wiktor ? laureat II stopnia 92/100 pkt, Klasy piąte: Bielecka Sylwia ? laureat IV stopnia 84/100 pkt, Klasy szóste: Chyła Aleksandra ? laureat I stopnia z wyróżnieniem 100/100 pkt, Kamińska Agata ? laureat I stopnia 96/100 pkt,
|