Lp. |
Data |
Zawody |
Osiągnięcia |
1. |
Grudzień 2011r ? styczeń 2012 r. |
Konkurs plastyczny dla klas 1-3 ?Mikołaj Kopernik patronem naszej szkoły? |
Klasy 1 1miejsce: Żółkiewska Magdalena 2miejsce: Czerwonka Julian, Jędral Hubert, 3miejsce: Kopeć Kinga Wyróżnienia: 5 uczniów Klasy 2: 1miejsce: Domańska Kamila, Wódz Igor, 2miejsce: Sowiński Jakub, Krasoń Klaudia, 3miejsce: Nasternak Rafał, Maj Anna,Wyróżnienia: 6 uczniów Klasy 3: 1miejsce: Bażant Julia, 2miejsce: Śzmołda Jan, 3miejsce: Podlewska Natalia, Wyróżnienia: 9 uczniów |
2. |
Grudzień 2011r ? styczeń 2012 r.
|
Konkurs plastyczny dla klas 1 -6 ?Jedynka - czterdziestolatka z klasą?
|
Klasy 1- 3 1miejsce: Krzemińska Maria 2miejsce: Sowińska Izabela 3miejsce: Nasternak Rafał Wyróżnienia: 7 uczniów Klasy 4- 6 1miejsce: Zioło Anna 2miejsce: Kępa Milena 3miejsce: Kania Filip Wyróżnienia: 9 uczniów
|
3. |
grudzień 2011r ? styczeń 2012 r |
Konkurs na hasło promujące szkołę |
Klasy 1- 6 1miejsce: Jurek Zuzanna 2miejsce: Kandefer Łukasz 3miejsce: Drobiazg Jan Wyróżnienia: 6 uczniów |
4. |
grudzień 2011r ? styczeń 2012 r |
Konkurs literacki ?Nasza szkoła ? czterdziestolatka? |
Klasy 4- 6 1miejsce: Krempa Joanna 2miejsce: Sowa Katarzyna 3miejsce: Bator Wiktor, Bielecka Sylwia Wyróżnienia: 4 uczniów
|
5. |
20.01.2012 r. |
Konkurs piosenki ?Co w szkole gra? |
Kategoria solistów: 1miejsce: Łukawska Oliwia 2miejsce: Chmiel Jakub 3miejsce: Błachnio Natalia, Ostrach Agata, Kategoria zespołowa: 1miejsce: zespół z klasy 3B 2miejsce: zespół z klasy 1B 3miejsce: zespół z klasy 4B |
6. |
12.02.2012r. |
Szkolny etap Konkursu Biblijnego |
Joanna Krempa ? 1 miejsce Michał Wiśniewski ? 2 miejsce Uczniowie wezmą udział w konkursie dekanalnym |
7. |
15.03.2012r. |
Szkolna Olimpiada Liturgiczna |
Michał Andrzejewski ? 1 miejsce Michał Wiśniewski ? 2 miejsce Uczniowie wezmą udział w konkursie dekanalnym |
8. |
23.03.2012r. |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 4 ? 6 |
Mistrz ortografii klas czwartych: Rusinek Inka Mistrz ortografii klas piątych: Kiliańska Anna Mistrz ortografii klas szóstych: Sowa Katarzyana |
9. |
13.03.2012r. |
Szkolny Konkurs matematyczny dla uczniów klas 3 |
Kozera Bartłomiej ? 1 miejsce Zioło Jan ? 2 miejsce Gajek Julian ? 3 miejsce Krzemińska Maria ? 3 miejsce Radzimowski Antoni ? wyróżnienie Brzoska Weronika ? wyróżnienie
|
10. |
20.04.2012r. |
Szkolny Konkurs matematyczny dla uczniów klas 2 |
Chmiel Jakub ? 1 miejsce Pawlak Jakub ? 2 miejsce Fularski Kamil ? 3 miejsce Kaczor Miłosz ? 3 miejsce Mądry Amanda ? wyróżnienie Janeczko Michał ? wyróżnienie Sowińska Izabela ? wyróżnienie
|
11. |
27.04.2012r. |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 3
|
Mistrzowie ortografii w klasach trzecich: Szyszkowska Julia ? 1 miejsce Grzesiak Kinga ? 1 miejsce Bażant Julia ? 2 miejsce Olko Weronika ? 2 miejsce Kozera Bartłomiej ? 3 miejsce |
12. |
8.05.2012r.
|
Szkolny konkurs ?Europa bez granic? |
Zwyciężyła drużyną z klasy IVb w składzie: Marcel Majewski, Agata Rożek, Aleksandra Augustynowicz, Paweł Korona. Drugie miejsce zajęła reprezentacja klasy VA: Oliwia Feledyn, Paula Łyczak, Jan Romek i Alicja Spała. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z klasy VIb: Michał Andrzejewski, Sylwia Bielecka, Kacper Pacholczak i Michał Wiśniewski.
|
13. |
8.05.2012r.
|
VIII Quiz o Krajach Niemieckojęzycznych |
Z klas piątych największą wiedzą wykazali się: - Fronc Wiktoria ? 1 miejsce - Spała Alicja ? 2 miejsce - Strugała Natalia ? 3 miejsce
Z klas szóstych: - Stefańska Natalia ? 1 miejsce - Bielecka Sylwia ? 2 miejsce - Sowa Katarzyna ? 3 miejsce
|
14. |
9.05.2012r. |
Szkolny Konkurs ?OMNIBUS? dla klas 2 |
Janeczko Michał ? 1 miejsce Krewko Karolina ? 1 miejsce Pruś Maciej ? 2 miejsce Mądry Amanda ? 3 miejsce Wyróżnienia: Fularski Kamil, Polanowska Oliwia, Rychel Hubert |
15. |
9.05.2012r. |
Szkolny Konkurs ?OMNIBUS? dla klas 3
|
Szyszkowska Julia ? 1 miejsce Bażant Julia ? 2 miejsce Gajek Julian ? 3 miejsce Jazgier Damian ? 3 miejsce Wyróżnienia: Gieroba Paulina, zioło Jan, Binięda Emilia
|
16. |
11.05.2012r. |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 2
|
Mistrzowie ortografii w klasach drugich: Korzynek Aleksandra ? 1 miejsce Krewko Karolina ? 2 miejsce Polanowska Oliwia ? 3 miejsce Wyróżnienie: Kwasek Karolina, Maj Anna, Kwasek Kamila, Baska Juilian, Janeczko Michał
|
17. |
31.05.2012r |
Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla klas 4 ? 5 |
Klasy czwarte: Majewski Marcel ? 1 miejsce Rusinek Inka ? 2 miejsce Rożek Agata ? 3 miejsce Klasy piąte: Kiliańska Anna ? 1 miejsce Kułaszka Karolina ? 1 miejsce Giza Agnieszka ? 2 miejsce Strugała Natalia ? 2 miejsce Bator Wiktor ? 3 miejsce |