Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

Nr 1 w Sandomierzu w zawodach sportowych

w roku szk. 2018/2019

Lp. Data Zawody Osiągnięcia 
1. 2018 Mistrzostwa Województwa w Unihokeju dziewcząt

I miejsce: Oliwia Bidas 6b, Paulina Błachnio 6b, Nikola Bułdyś 6a, Kamila Frańczak 6b,  Weronika Hanszke 6b, Małgorzata Mróz 6b, Martyna Piętkowska 6a, Anna Płaza 6b, Katarzyna Płaza 6b, Roksana Rosowska 6b, Patrycja Wnuk 6b.

2. 2018 Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

II miejsce:  Roksana Rosowska 6b, Patrycja Wnuk 6b.

IV miejsce: Kamil Malkowski 6b, Jan Marzec 6b.

V miejsce: Albert Święcicki 6c, Kacper Sykucki 4c.

3.

2018

Mistrzostwa  Miasta "Mikołajki z MOSiRem"

II miejsce: Kacper Sykucki 4c, Kacper Fularski 4c, Natalia Kisiel 5b, Julia Baska 5a, Franciszek Wojtas 5b, Anna Płaza 6b, Katarzyna Płaza 6b, Małgorzata Mróz 6b, Michał Mróz 6b, Aleksandra Jakus 7b, Nadia Dybus 7b, Daria Socha 7b, Maks Materna 8c, Wojciech Marczyk 8c, Emilia Wnuk 8b.   

4. 2018 Mistrzostwa Województwa w Unihokeju chłopców II miejsce: Kacper Mierzwa 5a, Albert Święcicki 6c, Oskar Goździewski 6c, Adam Nowicki 5c, Piotr Nowak 5d, Filip Wojtoń 5d, Igor Kępka 5d, Kamil Malkowski 6b, Jan Marzec 6b.
5. 2018 Mistrzostwa  Województwa w pływaniu drużynowym chłopców V miejsce: Michał Błajszczak 2b, Jakub Błajszczak 2b, Kacper Sykucki 4c, Kacper Fularski 4c, Jakub Piętowski 5c, Antoni Wrzochol 5c, Michał Mróz 6b, Michał Sałek 6b.
6. 2018 Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce

I miejsce: Kacper Mierzwa 5a - skosk w dal

II miejsce: Kacper Mierzwa 5a - bieg na 60m, Jan Marzec 6b - rzut p. palantową.

III miejsce: Roksana Rosowska - rzut p. palantową.

7. 2019

Mistrzostwa Powiatu w narciarstwie

alpejskim

I miejsce: Jakub Binięda 8b.

II miejsce: Franciszek Rożek 8b.

8. 2019

Wojewódzki Konkurs plastyczny

"Sport w wyobraźni ucznia".

 

I miejsce kategoria - makieta: Michalina Piorun 5a, Barbara Stradomska 6a, Maria Kapsa 6a, Gabriela Palinska 6a, Weronika Kokosa 6a.

I miejsce kategoria - masa solna: Daria Brzozowska 8b,

I miejsce kategoria - szkic: Wanessa Bułdyś 8b.

 

II miejsce kategoria - makieta: Karolina Łukaszek 7a, Maja Staniszewska 7a, Marika Tomaszewska 5a.

II miejsce kategoria - akwarela:  Weronika Łukaszek 8c.

 

III miejsce kategoria - makieta: Julia Łukawska 7b.

III miejsce kategoria - techniki różne: Weronika Bielecka 8b.

9.  2019 Mistrzostwa Powiatu w siatkówce dziewcząt klas 4

I miejsce: Amelia Płaza 4c, Julia Boćkowska 4c.

II miejsce: Marica Mroczek 4c, Weronika Kuraś 4.

V miejsce: Julia Walicka 4a, Emilia Wroczek 4a.

VI miejsce: Oliwia Woźniak 4a, Wiktoria Goździewska 4a.

 

 10. 2019. Mistrzostwa Województwa w Unihokeju chłopców

III miejsce: Karol Sapielak 7c, Mikołaj Nowka 7c, Bartosz Woźniak 7c, Franciszek Rożek 8b, Jakub Binięda 8b, Nikodem Niewęgłowski 8a, Maks Materna 8c, Konrad Dębowski 8c,  Mateusz Stępniewski 8c, Krzysztof kaczor 8c.

III miejsce: rzut p.pal. - Kacper Sykucki 3c.

11.  2019 
Mistrzostwa Województwa w Unihokeju dziewcząt V miejsce: Gabriela Dudek 7c, Wiktoria Forc 7c, Nadia Dybus 7c, Maria szyszkowska 7c, Anna Kania 7c, Natalia Kania 7c, Julia Kucwaj 7c, Aleksandra Forc 7c, Julia Kołodziej 7c, Laura Mądry 8c.
12. 2019 Mistrzostwa Powiatu drużynowo w trójboju  lekkoatletycznym dziewcząt III miejsce: Amelia Płaza 4a, Julia Boćkowska 4c, Maja Sytatuch 4c, Katarzyna Bryła 4b, Sara Rucińska 5b, Alicja Curyło 5b.
13. 2019 Mistrzostwa Powiatu drużynowo w trójboju lekkoatletycznym chłopców II miejsce: Kacper Sykucki 4c, Michał Bugalski 4a, Franciszek Wojtas 5b, Jan Żerebiec 5b, Adrian Szarad 5b, Marek Gajewski 5b.
14. 2019 Mistrzostwa Powiatu indywidualnie w trójboju inlekkoatletycznym dziewcząt I miejsce: Amelia Płaza 4a.
15. 2019 Mistrzostwa Powiatu indywidualnie w trójboju lekkoatletycznym chłopców I miejsce: Kacper Sykucki 4c.

 

ARCHIWUM:

Zawody sportowe 2011/2012

Zawody sportowe 2012/2013

Zawody sportowe 2013/2014

Zawody sportowe 2014/2015

Zawody sportowe 2015/2016

Zawody sportowe 2016/2017

Zawody sportowe 2017/2018

 
 
 

Bieg na 600 m:

Karolina Gromada ? 1 miejsce
Wiktoria Gromada ? 2 miejsce