Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 1

im. Mikołaja Kopernika w Sandomierzu

L.p. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
1. Gosek Waldemar - dyrektor szkoły - wychowanie fizyczne
2. Zawadzka Anna - zastępca dyrektora szkoły - pedagogika specjalna 
3. Sykucki Marcin - zastępca dyrektora szkoły - wychowanie fizyczne
4. Aleksandrowicz Witold - geografia, historia, wos,
5. Bartosz Agnieszka - matematyka
6. Bielecka Monika - język niemiecki, przyroda
7. Błachnio Grzegorz - technika / informatyka
8. Bryła Teresa - przyroda
9. Chyła Roman - historia
10. Dobroch Agata - edukacja wczesnoszkolna, n-l wspomagający
11. Drobek Marta - język angielski
12. Drobiazg Katarzyna - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
13. s. Dudek Monika - religia
14. Dygas Bożena - język polski
15. Frańczak Ewa - matematyka
16. Gajek Małgorzata - kierownik świetlicy
17. Kamińska Alicja - język polski
18. Kania Monika - język angielski
19. Kiliańska Maria - edukacja wczesnoszkolna
20. Klimczak Edyta - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
21. Kotowska Joanna - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
22. Kras Kinga - edukacja wczesnoszkolna, pedagogika specjalna
23. Kuziora Izabela - chemia, edukacja dla bezpieczeństwa
24. Lipiec Beata - nauczanie zintegrowane
25. Lipczyńska Sylwia - religia
26. Łukawska Magdalena - technika / informatyka
27. Majewska Katarzyna - nauczanie zintegrowane
28. Napieracz Monika - fizyka
29. Niewiadomska Magdalena edukacja wczesnoszkolna
30. Nowacka Bożena - nauczanie zintegrowane
31. Ogrodnik Marcin

- wychowanie fizyczne

32. Pietruszka Magdalena - jezyk angielski
33. Pracało Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
34. Przyłucka Aneta - biblioteka
35. Pytka Jolanta - pryroda, biologia
36. Rajkowska Anna - muzyka, plastyka
37. Rzeźnik Jolanta - matematyka
38. ks. Sibiga Krzysztof - religia
39. Sidor-Szwajda Edyta - język polski
40. Skotnicka Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
41. Słotwińska Agnieszka - język polski, doradztwo zawodowe
42. Stefański Maciej - wychowanie fizyczne
43. Strzelińska Elżbieta - pedagog szkolny
44. Śliwińska Jolanta - język niemiecki
45. Turbiarz Anna - edukacja wczesnoszkolna
46. Wiatrowska Agnieszka - wychowanie fizyczne
47. Wilisowska Zuzanna - psycholog
48. Witaszek Anna - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
49. Wojtoń Monika - język angielski
50. Wyrazik Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
51. Zawadzka Izabela - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
52. Żyła Jerzy - wychowanie fizyczne

 

 

WFOŚiGW

Data i czas

aktualnosci

pomoc

szkolazklasa

sus