Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 1

im. Mikołaja Kopernika w Sandomierzu

L.p. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
1. Gosek Waldemar - dyrektor szkoły - wychowanie fizyczne
2. Zawadzka Anna - zastępca dyrektora szkoły - pedagogika specjalna 
3. Sykucki Marcin - zastępca dyrektora szkoły - wychowanie fizyczne
4. Aleksandrowicz Witold - geografia, historia, wos,
5. Bartosz Agnieszka - matematyka
6. Bielecka Monika - język niemiecki, przyroda
7. Błachnio Grzegorz - technika / informatyka
8. Bryła Teresa - przyroda
9. Chyła Roman - historia
10. Drobek Marta - język angielski
11. Drobiazg Katarzyna - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
12. Drop Magdalena - w-f, integracja sensoryczna
13. s. Dudek Monika - religia
14. Dygas Bożena - język polski
15. Frańczak Ewa - matematyka
16. Frydryk Agata - plastyka
17. Gajek Małgorzata - kierownik świetlicy
18. Kamińska Alicja - język polski
19. Kania Monika - język angielski
20. Kiciński Sławomir - wos
21. Kiliańska Maria - edukacja wczesnoszkolna
22. Klimczak Edyta - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
23. Kotowska Joanna - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
24. Kras Kinga - edukacja wczesnoszkolna, pedagogika specjalna
25. Kuziora Izabela - chemia, edukacja dla bezpieczeństwa
26. Lipiec Beata - edukacja wczesnoszkolna
27. Lipczyńska Sylwia - religia
28. Łukawska Magdalena - technika / informatyka
29. Majewska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
30. Napieracz Monika - fizyka
31. Niewiadomska Magdalena edukacja wczesnoszkolna
32. Nowacka Bożena - edukacja wczesnoszkolna, n-l wspomagający
33. Ogrodnik Marcin

- wychowanie fizyczne

34. Pietruszka Jarosław

- informatyka

35. Pietruszka Magdalena - jezyk angielski
36. Polit Aneta - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
37. Pracało Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
38. Przyłucka Aneta - biblioteka
39. Pytka Jolanta - pryroda, biologia
40. Rajkowska Anna - muzyka, plastyka
41. Rzeźnik Jolanta - matematyka
42. Sidor-Szwajda Edyta - język polski
43. Skotnicka Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
44. Skurska Małgorzata - język angielski
45. Słotwińska Agnieszka - język polski, doradztwo zawodowe
46. Staniek Krzysztof - religia
47. Stefański Maciej - wychowanie fizyczne
48. Strzelińska Elżbieta - pedagog szkolny
49. Śliwińska Jolanta - język niemiecki
50. Szpatowicz Nina - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
51. Turbiarz Anna - edukacja wczesnoszkolna
52. Wiatrowska Agnieszka - wychowanie fizyczne
53. Wilisowska Zuzanna - psycholog
54. Wilk Waldemar - psycholog
55. Witaszek Anna - pedagogika specjalna, n-l wspomagający
56. Wojtoń Monika - język angielski
57. Wyrazik Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
58. Zawadzka Izabela - edukacja wczesnoszkolna
59. Żyła Jerzy - wychowanie fizyczne