Lp. |
Data |
Zawody |
Osiągnięcia |
1. |
5.09.2012r. |
Turniej ORLIK Volleymania |
Reprezentacja chłopców zajęła 3 miejsce |
2. |
6.09.2012r. |
Turniej ORLIK Volleymania |
Reprezentacja dziewcząt zajęła 5 miejsce |
3. |
11.09.2012r. |
III Turniej Orlika ? piłka nożna chłopców |
Drużyna chłopców zajęła 4 miejsce
|
4. |
13.09.2012r. |
III Turniej Orlika ? piłka nożna dziewcząt |
Drużyna dziewcząt zajęła 2 miejsce |
5. |
27.09.2012r. |
Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce
|
Skok wzwyż ? Karolina Gromada- 1 miejsce
Bieg na 600 m ? Karolina Gromada ? 1 miejsce
Skok wzwyż ? Jakub Wiatrowski ?3 miejsce
|
6. |
22.10.2012r. |
Powiatowe Biegi Sztafetowe dziewcząt i chłopców |
Drużyna dziewcząt zajęła 1 miejsce Drużyna chłopców zajęła 2 miejsce
|
7. |
23.10.2012r. |
Miejskie i powiatowe zawody w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców dla uczniów szkół podstawowych
|
Reprezentacja dziewcząt zajęła 2 miejsce, a chłopców również 2 miejsce. Obie drużyny awansowały do dalszego etapu rywalizacji na szczeblu wojewódzkim. |
8. |
8.11.2012r. |
Wojewódzkie Mistrzostwa w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych
|
Drużyna dziewcząt zajęła 4 miejsce Chłopcy zajęli 6 miejsce.
|
9. |
15.11.2012r. |
Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w mini piłce nożnej dziewcząt |
Reprezentacja dziewcząt zajęła 4 miejsce |
10. |
6.12.2012r. |
Zabawa rekreacyjno ? sportowa ?Wyścig do Świętego Mikołaja?
|
Reprezentacja szkoły zajęła 3 miejsce |
11. |
10.01.2013r. |
Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców |
Reprezentacja szkoły zajęła 2 miejsce |
12. |
12.02.2013r. |
Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w mini piłce koszykowej chłopców |
Reprezentacja szkoły zajęła 1 miejsce |
13. |
14.02.2013r. |
Mistrzostwa ? Półfinał Wojewódzki Szkół Podstawowych w mini piłce koszykowej chłopców |
Reprezentacja szkoły zajęła 4 miejsce |
14. |
19.02.2013r. |
Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców |
Reprezentacja szkoły zajęła 2 miejsce |
15. |
21.02.2013r. |
Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców |
Reprezentacja szkoły zajęła 3 miejsce |
16. |
8.03.2013 r. |
Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej dziewcząt |
Reprezentacja szkoły zajęła 1 miejsce Skład drużyny: Jakub Trojanowski, Grzegorz Ruciński, Damian Skrok, Mikołaj Baska, Kacper Stec, Mateusz Łubowski, Michał Makarowski, Maciej Gawroński, Michał Broda, Jakub Różański, |
17. |
22.03.2013r. |
Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych w mini piłce koszykowej chłopców
|
Reprezentacja szkoły zajęła 2 miejsce |
18. |
10.04.2013r. |
Półfinał Mistrzostw Województwa w mini piłce siatkowej chłopców |
Reprezentacja szkoły zajęła 3 miejsce |
19. |
11.04.2013r. |
Finał Wojewódzki w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych |
Reprezentacja szkoły w Finale Wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych zajęła 2 miejsce Skład drużyny: Gromada Karolina, Gromada Wiktoria, Sierant Wiktoria, Kuczyńska Zofia, Łyczak Paola, Ostrach Agata.
W Finale Wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych Karolina Gromada zajęła 2 miejsce.
|
20. |
16.04.2013r. |
Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w mini piłce koszykowej dziewcząt |
Reprezentacja szkoły zajęła 1 miejsce Skład drużyny: Gromada Karolina, Gromada Wiktoria, Sierant Wiktoria, Kuczyńska Zofia, Maszczak Julia, Witczak Monika Błachnio Natalia, Czajkowska Karolina, Łyczak Paola, Strugała Natalia. |
21. |
18.04.2013r. |
Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w mini piłce ręcznej chłopców |
Reprezentacja szkoły zajęła 2 miejsce |
22. |
10.05.2013r. |
Sztafetowe biegi rozstawne ? mistrzostwa województwa |
Reprezentacja dziewcząt zajęła 1 miejsce w województwie.
Skład drużyny: Gromada Karolina, Gromada Wiktoria, Sierant Wiktoria, Kuczyńska Zofia.
Reprezentacja chłopców zajęła 2 miejsce w województwie Skład drużyny: Osowski Sebastian, Skrok Damian, Wiatrowski Jakub, Stec Kacper.
|
23. |
23.05.2013r. |
Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych klas 4 ? 6 |
Bieg 60 m: Stec Kacper ? 1 miejsce Sierant Wiktoria ? 3 miejsce Bieg 300 m: Gromada Karolina ? 1 miejsce Skrok Damian ? 2 miejsce Bieg 600 m: Gromada Wiktoria ? 1 miejsce Skok w dal: Stec Kacper ? 1 miejsce Skok wzwyż: Gromada Wiktoria ? 1 miejsce Gromada Karolina ? 1 miejsce Wiatrowski Jakub ? 1 miejsce Rzut piłeczka palantową: Kuczyńska Zofia ? 3 miejsce |
24. |
04.06.2013r |
Wojewódzkie Mistrzostwa w Czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt SP - drużynowo |
Drużyna dziewcząt z klas 4-6 w składzie: Wiktoria Sierant, Wiktoria Gromada, Karolina Gromada, Zofia Kuczyńska, Monika Witczak, Dominika Magosa - zajęła 3 miejsce w województwie w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt |
25. |
06.06.2013r. |
Wojewódzkie Mistrzostwa w Czwórboju lekkoatletycznym chłopców SP - drużynowo |
Drużyna chłopców z klas 4-6 w składzie: Trojanowski Jakub, Skrok Damian, Ruciński Grzegorz, Fechner Krystian, Stec Kacper, Osowski Sebastian - zajęła 3 miejsce w województwie w czwórboju lekkoatletycznym chłopców |
26. |
06.06.2013r. |
?Czwartki lekkoatletyczne? Finał |
Bieg na 600 m: Karolina Gromada kl.5 ? 1 miejsce Wiktoria Gromada kl.5 ? 1 miejsce Bieg 300 m: Karolina Gromada kl.5 ? 1 miejsce Osowski Sebastian kl.5 ? 1 miejsce Skrok Damian kl.6 ? 2 miejsce Skok wzwyż: Karolina Gromada kl.5 ? 1 miejsce Wiktoria Gromada kl.5 - 1 miejsce Jakub Wiatrowski kl.6 ? 1 miejsce Skok w dal: Sierant Wiktoria kl.6 ? 1 miejsce Stec Kacper kl. 6 ? 1 miejsce Osowski Sebastian kl.5 ? 1 miejsce Bieg na 60 m: Kuczyńska Zofia kl.5 ? 2 miejsce Stec Kacper kl. 6 ? 1 miejsce Sierant Wiktoria kl.6 ? 1 miejsce Rzut piłeczką palantową: Kuczyńska Zofia kl.5 ? 2 miejsce Bieg na 1000 m: Fechner Krystian kl.6 ? 1 miejsce |
27. |
19.06.2013r. |
Ogólnopolskie Zawody w Sztafetowych Biegach Rozstawnych - w Łodzi |
Reprezentacja szkoły zajęła 15 miejsce w kraju Skład drużyny: 1. Sierant Wiktoria 2. Gromada Karolina 3. Gromada Wiktoria 4. Kuczyńska Zofia |
28. |
19.06.2013r. |
Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa województwa Szkół Podstawowych klas 4 ? 6 |
Skok wzwyż: Jakub Wiatrowski kl.6 ? 1 miejsce
Bieg na 1000 m: Osowski Sebastian kl.5 ? 2 miejsce
|
|
|
|
|
|
|
|
|