20 listopada 2014 roku dzieci przedszkolne zostały ponownie zaproszone do Szkoły Podstawowej Nr1 w Sandomierzu na kolejne zajęcia z cyklu  ?Bajkowej Szkoły?. Tym razem były to wróżby Andrzejkowe.  W czarodziejski nastrój wprowadziły przedszkolaków wróżki, które rozdawały dzieciom kolorowe magiczne naklejki, będące przepustką do komnaty wróżb. Wróżki zapoznały dzieci z tradycją wróżb andrzejkowych. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach, poznawały zaklęcia, brały udział w zabawie ?Czarodziejski grosik?, wrzucając go do magicznej kuli, która spełniała wszystkie marzenia. Dzieci nauczyły się rymowanki ? ?zaklęcia?, które wykorzystywały podczas wróżenia. Przedszkolaki poznały kilka wróżb i chętnie uczestniczyły w zabawie. Dzieci wykonały pracę plastyczną, naklejając na kartonie różne czarodziejskie elementy. Na zakończenie spotkanie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, a opuszczając komnatę wróżb każde dziecko otrzymało gałązkę wiśni i andrzejkowe ciasteczka wraz z wróżbą.
Zajęcia przygotowały panie: Zawadzka Anna, Łukawska Magdalena, Noweacka Bożena, Turbiarz Anna, Zawadzka Izabela.      

p1100075

p1100087