Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1
w Sandomierzu w konkursach szkolnych
w roku szkolnym 2014/2015
Lp. |
Data |
Zawody |
Osiągnięcia |
1. |
04.11.2014 r. |
Szkolny konkurs Liturgiczny |
Laureaci konkursu: Kandefer Maria kl.6A, Olko Weronika kl.6B, Pruś Maciej kl.5A
|
2. |
luty 2015 r. |
Szkolny Konkurs Plastyczny ?Postaw na Rodzinę?
|
Laureatami konkursu z klas 1 ? 3 zostało 23 uczniów. W kategorii klas 3 ? 6 wyróżniono pracę pisemną Aleksandry Rzeszowiak
|
3. |
luty ? marzec 2015 r. |
Szkolny Konkurs Plastyczny ?Mikołaj Kopernik ? człowiek wielu zawodów"
|
Mazur Amelia ? 1 miejsce Tomaszewska Marika ? 1 miejsce Magosa Wiktoria ? 2 miejsce Krawczyński Bartłomiej ? 2 miejsce Baraniecka Łucja ? 3 miejsce Kisiel Natalia ? 3 miejsce
|
4. |
23.03.2015 r. |
Szkolny Konkurs ?OMNIBUS? dla klas 2 |
Graczyk Weronika ? 1 miejsce Hajduk Lena ? 2 miejsce Kapsa Maria ? 3 miejsce |
5. |
23.03.2015 r. |
Szkolny Konkurs ?OMNIBUS? dla klas 3 |
Boś Paweł ? 1 miejsce Oziębło Maciej ? 2 miejsce Baran Amelia ? 3 miejsce |
6. |
7.05.2015r. |
Szkolny Konkurs matematyczny dla uczniów klas 3 |
Boś Paweł ? 1 miejsce Rowiński Adam - 2 miejsce Oziębło Maciej - 2 miejsce Gospodarczyk Karol - 2 miejsce Zaręba Kamil - 3 miejsce Łukaszek Karolina ? 3 miejsce Forc Wiktoria ? 3 miejsce |
7. |
19.05.2015r. |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 2 |
Mistrzowie ortografii w klasach drugich: Dziadoń Błażej kl. 2A ? 1 miejsce Kapsa Maria kl.2B ? 2 miejsce Błachnio Paulina kl.2B ? 3 miejsce Kokosa Weronika kl.2B ? 3 miejsce |
8. |
21.05.2015r. |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 3 |
Mistrzowie ortografii w klasach trzecich: Barszcz Amelia kl.3B ? 1 miejsce Boś Paweł kl.3B? 1 miejsce Zimnicka Gabriela kl.3A ? 2 miejsce Oziębło Maciej kl.3B ? 2 miejsce Forc Wiktoria kl.3C ? 3 miejsce |
9. |
26.05.2015r. |
Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas czwartych |
Łukaszek Weronika kl.4C ? 1 miejsce Kaczor Krzyszto kl. 4B ? 2 miejsce Bryła Wojciech kl. 4C ? 3 miejsce |
10. |
28.05.2015 r. |
Szkolny konkurs ?Europa da się lubić? |
W konkursie brały udział drużyny 4?osobowe z klas 4 -6: 1 miejsce ? klasa 4A 2 miejsce ? klasa 6A 3 miejsce ? klasa 4B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|