Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

Nr 1 w Sandomierzu w zawodach sportowych

w roku szk. 2019/2020

Lp. Osiągnięcia Zawody Nazwisko i imię, klasa 
1. V miejsce Mistrzostwa Województwa w Unihokeju dziewcząt (młodsze)

Maia Binko kl. 6b, Alicja Curyło kl. 6b, Zuzanna Niewiadomska kl. 6b, Sara Rucińska kl. 6b, Julia Boćkowska kl. 5c, Maja Statuch kl. 5c, Wiktoria Goździewska kl. 5a, Amellia Płaza kl. 5a, Natalia włodarczyk kl. 5a, Oliwia Mikula kl. 6c, Wiktoria Zych kl. 6c.

2. V miejsce Mistrzostwa Województwa w unihokeju chłopców (młodsi)

Kacper Mierzwa kl. 6a, Krzysztof Kwiecień kl.6d, Jan Sochacki kl. 6a, Marek Gajewski kl. 6b, Adam Nowicki kl. 6c, Jakub Pietowski kl. 6c, Igor Kępka kl. 6d, Filip Wojtoń kl. 6d, Kacper Sykucki kl. 5c.

3.

II miejsce

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju dziewcząt (starsze)

GabrieIa Dudek kl. 8c, Anna Kania kl. 8c, Nadia Dybus kl. 8c, Wiktoria Forc kl. 8c, Natalia Kania kl. 8c, Maria Szyszkowska 8c, Anna Płaza kl. 7b, Katarzyna Płaza kl 7b,  Patrycja Wnuk kl. 7b, Roksana Rosowska kl. 7b.

4. V miejsce Mistrzostwa Województwa w Unihokeju chłopców (starsi) Bartosz Woźniak kl. 8c, Maciej Krakowiak kl. 8c, Karol Sapielak kl. 8c, Mikołaj Nowak kl. 8c, Hubert Nowak kl. 7b, Jan Marzec kl. 7b, Oskar Goździewski kl. 7c.