24 marca 2011roku w ramach projektu ?Bajkowa Szkoła? odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi przedszkolnymi. Tym razem przybyłe dzieci uczestniczyły w zajęciach z języka angielskiego pod przewodnim hasłem ?Goodbye Winter, Hello Spring!?. Temat spotkania był zarazem tytułem inscenizacji przygotowanej w języku angielskim, zaprezentowanej przez uczniów klas trzecich. W drugiej części spotkania przedszkolaki miały możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami mówienia w języku angielskim biorąc aktywny udział w zabawach językowych.

Wielka atrakcją spotkania było wykorzystanie tablicy interaktywnej do nauki języka obcego. Dzieci bardzo chętnie pracowały na tablicy, rozwiązując przygotowane przez nauczycieli gry i łamigłówki językowe. Pod koniec spotkania uczestnicy obejrzeli bajkę w języku angielskim pt. ?A very hungry caterpillar?.

Wspólnie spędzony czas upłynął w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, iż godzinna przygoda z językiem angielskim będzie miłym wspomnieniem zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

Zajęcia zostały przygotowane przez nauczycieli języka angielskiego panią Monikę Wojtoń oraz panią Monikę Kanię.

p1040919

p1040899