Już od kilkunastu lat tradycją naszej szkoły są spotkania uczniów z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu. Również i w tym roku w dniu 21.12.2105 r. przybyli oni do naszej szkoły.
Nasi goście obejrzeli jasełka w wykonaniu uczniów klas 6 oraz krótki pokaz tańców polskich zaprezentowany przez zespół taneczny ?Ziemia Sandomierska?, działający w naszej szkole.
Następnie Pani Dyrektor Anna Zawadzka złożyła gościom życzenia świąteczne i noworoczne, jednocześnie zaprosiła ich na kolejne spotkania.
Na zakończenie Święty Mikołaj wręczył upominki i stroiki świąteczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Spotkaniu towarzyszyła miła i rodzinna atmosfera, która wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.
Całe spotkanie przygotowali nauczyciele: p. Anna Rajkowska, p. Anna Turbiarz, p. Magdalena Łukawska, p. Katarzyna Skotnicka, ks. Piotr Niewrzałek.