21grudnia uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice zebrali się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć program artystyczny nawiązujący do Świąt Bożego Narodzenia.
Uczniowie klasy 6B przebrani w odpowiednie stroje zamienili się w artystów. Widzowie z wielkim zainteresowaniem wsłuchiwali się w wypowiadane słowa. Treść przedstawienia ukazywała biblijne tradycje świąt, jednak wiele scen odnosiło się do czasów współczesnych. Występ zakończyli uczniowie klas pierwszych, którzy zaśpiewali kolędy.
Następnie harcerze na ręce Pana Dyrektora przekazali Betlejemskie Światełko Pokoju wraz z życzeniami od Gromady Zuchów.
Wspólne spotkanie podsumował Pan Dyrektor mgr Waldemar Gosek, dziękując nauczycielom i uczniom za przygotowanie jasełek. Wszystkim zebranym złożył życzenia świąteczne i noworoczne.