Dzień św. Walentego czyli popularne ,,walentynki" to czas ,kiedy możemy okazać sobie sympatię i dać temu wyraz obdarowując się okolicznościowymi kartkami i liścikami.
Aby ułatwić to uczniom naszej szkoły przez trzy dni przed Świętem Zakochanych Samorząd Uczniowski zorganizował ,,walentynkową? pocztę w postaci specjalnej skrzyneczki gdzie wszyscy chętni mogli wrzucać swoje ,,walentynkowe? kartki. Wszystkie te dowody sympatii były z kolei roznoszone przez ,,walentynkowych? listonoszy po poszczególnych klasach. Listonosze musieli się zdrowo napracować by wszystkie walentynki trafiły do swoich odbiorców. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będzie równie dużo, a nawet więcej takich miłych listowych niespodzianek.
Z ramienia Samorządu Uczniowskiego koordynatorami były Panie -M. Drobek i M. Wojtoń.