Dnia 1 czerwca na obiektach sportowych szkoły odbył się Dzień Dziecka i Dzień Sportu Szkolnego. Impreza rozpoczęła się zbiórką wszystkich uczniów na boisku. Na wstępie Pan Dyrektor mgr Waldemar Gosek, złożył wszystkim dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Po czym wszyscy zapoznali się ze szczegółowym programem.
Zmagania sportowe rozpoczęły młodsze i starsze klasy, które rywalizowały w turnieju gier i zabaw. Później uczniowie klas starszych brali udział w rozgrywkach reprezentacji klasowych w piłkę siatkową dziewcząt i piłkę nożną chłopców. Podczas trwania meczy nie brakowało emocji i głośnego dopingu.
Na wszystkie dzieci z okazji ich święta czekało wiele atrakcji. Największą cieszyły się ?dmuchańce?, a szczególnie zjeżdżalnia i ściana wspinaczkowa, gdzie każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności sportowe i zręcznościowe. Była też słodka niespodzianka w postaci waty cukrowej.
Sportowym zmaganiom i dziecięcemu świętowaniu sprzyjała słoneczna pogoda. Wszyscy świetnie się bawili i żałowali, że nie można zostać dłużej. Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.