Wizyta Świętego Mikołaja w Szkole, to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. 6 grudnia we wczesnych godzinach porannych w asyście swoich pomocników w postaci Elfa i Śnieżynki przybył do szkoły Św. Mikołaj. Uczniowie klas I ? III starannie się do tego spotkania przygotowali. Każda klasa zaśpiewała piosenkę lub wyrecytowała wierszyk, których głównym bohaterem był oczywiście Św. Mikołaj. Spotkanie z gośćmi minęło w bardzo przyjaznej atmosferze. Uczniowie obiecali Mikołajowi, że będą grzeczni i do końca roku będą dostawać same bardzo dobre oceny. Na zakończenie wszystkie klasy zostały obdarowane przez Mikołaja wspaniałymi prezentami. Oczywiście dzieci również obdarowały niezwykłego gościa prezentem. Mikołaj obiecał, że powróci do nich za rok.