,,WITAJ NOWY ROKU….’’ pod tym hasłem w świąteczno-noworocznej  atmosferze, odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców uczniów klasy I a.

Celem tych zajęć było kształtowanie umiejętności współpracy w grupie, tworzenie dobrego klimatu, więzi emocjonalnej, a także rozwijanie sprawności manualnych, wokalnych i ruchowych. Przede wszystkim jednak była to okazja do stworzenia miłej atmosfery, wspólnej i wesołej zabawy.

W ramach zajęć uczniowie zaprezentowali  rodzicom bogaty spektakl słowno-muzyczny,  a w nim swoje umiejętności językowe oraz wokalno-recytatorskie. Następnie wszyscy rodzice i uczniowie zostali zaproszeni do wspólnego wykonania bałwanka śniegowego. Zajęcia otwarte niewątpliwie  dały rodzicom niepowtarzalną okazję zobaczenia, jak jego dziecko odnajduje się w grupie szkolnej – jakie ma relacje z rówieśnikami, a także z nauczycielem oraz jak prezentuje się poziom jego umiejętności. Całe spotkanie przebiegało w miłej świątecznej atmosferze, pełnej dobrego humoru i zabawy. Zajęcia otwarte przygotowała i poprowadziła wychowawczyni klasy Pani K. Kras.