Dnia 28.11.2019 r. odbyło się drugie spotkanie dla dzieci sześcioletnich z sandomierskich przedszkoli, w ramach prowadzonej w szkole akcji Bajkowa Szkoła. Miejscem spotkania, zatytułowanego ,,W krainie magii-wróżby i zabawy andrzejkowe” była specjalnie na tę okoliczność przygotowana komnata wróżb. Przedszkolaki zostały wprowadzone w odpowiedni nastój dzięki wróżkom, które przeniosły dzieci w czarodziejski świat, zaczarowując je niezwykłym kluczem. Dodatkowo każdy przedszkolak otrzymał tajemniczy emblemat. Tego popołudnia panowała przyjemna atmosfera, a dobry humor nie opuszczał żadnego przedszkola, ponieważ uczestniczył w wielu niezwykłych zabawach. Każdy mógł wrzucić czarodziejski grosik do magicznej kuli, wróżył z kostki, odczytywał swoją przyszłość z czarodziejskich serduszek. Niezwykłą atrakcją było niewątpliwie uczenie się magicznych zaklęć. Przedszkolaki uczestniczyły po za tym w wielu zabawach muzyczno-ruchowych, wykonywały i układały andrzejkowe puzzle. Po zakończonej zabawie przedszkolaki z uśmiechem i pełne wrażeń opuściły komnatę wróżb, zabierając ze sobą wykonane własnoręcznie prace plastyczne i przygotowane przez nauczycieli ciasteczka z wróżbą. Zabawę przygotowały i poprowadziły panie: K. Drobiazg, K. Kras, B. Nowacka, A. Turbiarz.