Dnia 22 stycznia 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sandomierzu odbyło się podsumowanie XXI Przeglądu Kolęd i Pastorałek oraz rozdanie dyplomów i nagród.

W Przeglądzie uczestniczyło 13 uczniów z klas 1-3 naszej Szkoły.

Tegoroczny Przegląd odbył się w wersji on-line. Uczniowie przesyłali nagrania kolęd do wychowawców klas. Nauczycieli przekazali do organizatorów nagrania wybranych przedstawicieli z danej klasy.

Mali artyści zaprezentowali kolędy i pastorałki z towarzyszeniem akompaniamentu na instrumentach perkusyjnych lub klawiszowych.Organizatorzy Przegląduwyłonili najlepszych wykonawców tegorocznego Przeglądu Kolęd i Pastorałek .

W kategorii solowej najlepiej zaprezentowali się:

I miejsce – Sandra Śliwińska – kl. 1a

II miejsce – Zuzanna Chałupczak – kl. 3a

Szymon Kwietniowski – kl. 2a

III miejsce – Natalia Kotarska – kl. 3b

Oliwia Karasiak – kl. 3c

Wyróżnieni uczniowie otrzymali gratulacje, dyplomy i nagrody.

XXI Przegląd Kolęd i Pastorałek przygotowała i przeprowadziła mgr Beata Lipiec, mgr Sylwia Lipczyńska i Siostra Monika Dudek.

Organizatorzy Przeglądu Kolęd dziękują uczniom, rodzicom i nauczycielom za przygotowanie i udostępnienie nagrań.