Dzień 26 maja - Święto Mamy i 23 czerwca - Dzień Taty to najpiękniejsze i najbardziej osobiste święta roku. Mama i tata to synonimy miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko co piękne i szlachetne.

W związku z panującą pandemią w tym roku szkolnym nie można było zaprosić osobiście rodziców do szkoły, dlatego uczniowie klas II przygotowali i nagrali swoje występy, które zostały udostępnione rodzicom drogą elektroniczną.

Słowem i piosenkami dzieci pragnęły wyrazić miłość i wdzięczność za rodzicielską dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wybacza.

Uczniowie własnoręcznie wykonali i wręczyli rodzicom upominki. Nad oprawą artystyczną czuwały Izabela Zawadzka, Aneta Polit, Maria Kiliańska i Katarzyna Skotnicka.