Dnia 28.02.2022r. na stoku narciarskim w Konarach odbyły się Międzypowiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w narciarstwie i snowboardzie . Nasza szkoła wystawiła 8 osobową reprezentację w składzie. Klasy 1- 3 reprezentowali: Szymon Kwietniowski kl. 3a, Piotr Szklennik kl. 3a, Wojciech Kwietniowski kl. 1a. Klasy 4-8 reprezentowali: Małgorzata Pruś kl. 7c, Julia Boćkowska kl. 7c, Kacper Sykucki kl 7c, Maja Lutomska kl. 7b, Franciszek Sałata kl. 6a. Zawodnicy rywalizowali w slalomie gigancie na nartach i snowboardzie. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 zdobyli 2 medale w slalomie gigancie na nartach. Szymon Kwietniowski zajął - 1 miejsce i zdobył złoty medal, zaś Piotr Szklennik - 2 miejsce i srebrny medal. Naszym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.