17 listopada 2011roku odbyło się kolejne spotkanie dla dzieci 5 i 6 letnich z sandomierskich przedszkoli pod hasłem ,, W krainie magii?. Spotkanie odbyło się w specjalnie na tę okazję przygotowanej komnacie wróżb, przystrojonej w magiczne klucze, czarodziejskie duszki, czarne koty, które wprowadziły przedszkolaki w magiczny nastrój. Dzieci uczestniczące w tym spotkaniu brały udział w wielu zabawach i wróżbach takich jak: ?Magiczne liczby?, ?Czarodziejskie serduszka?, ?Muzyczna loteryjka? oraz wielu innych. Dzieci dodatkowo wykonywały pracę plastyczno ? techniczną, tematycznie związaną z Andrzejkami pod hasłem ,,Magiczna dynia i czarodziejski kot??. Tajemniczości prowadzonym zajęciom nadawała nauka zaklęć "Hokus, pokus, czary mary niech się spełnią andrzejkowe czary? ,,Złe i ponure myśli precz?. Ogromną niespodzianką dla przybyłych dzieci było niewątpliwie pojawienie się wróżek z krainy magii, które przybyły w rytm magicznej muzyki przynosząc jednocześnie światełko symbolizujące radość i spełnienie marzeń oraz dla każdego uczestnika kolorowe emblematy. Po zakończonej zabawie przedszkolaki z uśmiechem opuściły komnatę wróżb, zabierając ze sobą prezenty, kolorowe dynie, nietoperze oraz własnoręcznie wykonaną pracę plastyczną. Zajęcia przygotowali nauczyciele: Kinga Kras, Bożena Nowacka, Marcin Sykucki.