Dnia 30 stycznia 2019 r.  w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z klasy III „a” oraz III „b” pięknie zaprezentowały się wykonując tematyczne piosenki, wiersze oraz trenowany pod czujnym okiem choreografa Dariusza Bukowskiego taniec „Krakowiak”. Uczniowie przedstawili także ukochanym babciom i dziadziusiom swoją interpretację bajki „Czerwony Kapturek” oraz wręczyli im własnoręcznie wykonane upominki. Całość imprezy zakończył wspólny poczęstunek na świetlicy szkolnej szanownych Babć i Dziadziusiów ze swoimi wnukami oraz ich rodzicami i wychowawczyniami. Za przygotowanie całej imprezy odpowiadały panie: M. Kiliańska, K. Skotnicka, A. Polit, K. Drobiazg.