Znamy już wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” 2018/2019 (sesja zimowa). Nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się dużą wiedzą matematyczną i odnieśli znaczące sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Miło nam poinformować, że aż 5 uczniów z naszej szkoły otrzymało tytuł laureata. Szczególne gratulacje należą się uczniom klasy VIII a: Bartłomiejowi Łabarzewskiemu i Filipowi Walickiemu, którzy uzyskali I miejsce w kraju (w nagrodę otrzymają grawerowane dyplomy laureata i nagrody książkowe). Mikołaj Chorab z kl. VIII a znalazł się na V miejscu w Polsce (otrzyma nagrodę książkową i dyplom laureata). Ich nauczycielem jest Ewa Frańczak. Dyplom laureata za VII miejsce w kraju otrzymuje Aleksandra Siudak, uczennica kl. VIII b, a w kategorii klas szóstych laureatem został Bartłomiej Krystel, uczeń klasy VI a – nauczyciel Agnieszka Bartosz. Warto zaznaczyć, że konkurencja była spora, bo w kategorii klas ósmych w olimpiadzie brało udział 2564 uczniów, a klas szóstych 2538. Gratulujemy naszym matematycznym olimpijczykom i życzymy dalszych sukcesów!