Kolejny raz byliśmy świadkami wspaniałego show wzorowanego na telewizyjnym teleturnieju „Mam talent”.

Uczniowie naszej szkoły w spektakularny sposób zaprezentowali swoje talenty zebranej widowni. Ilość chętnych zaskoczył samych organizatorów. Widzieliśmy m. in. pokaz karate, akrobacje na rolkach i desce. Słuchaliśmy wyjątkowych interpretacji znanych utworów muzycznych i podziwialiśmy artystycznie wykonane układy taneczne. Na długo zostanie nam w głowie rewelacyjnie zagrany na gitarze utwór The Beatles: „Yesterday”. Mieliśmy też okazje usłyszeć o wspaniałych sukcesach jednej z najmłodszych uczennic naszej szkoły w grze w szachy.

Jury w składzie: p. A. Przyłucka i p. Z. Willisowska stanęło na wysokość zadania. Każdy uczestnik został doceniony i wierzymy , że pozytywnie zmotywowany do dalszej pracy nad swoim talentem.

Kolejna edycja „Mam talent” okazała się dużym sukcesem i pozytywnym zastrzykiem energii zarówno dla uczestników jak i organizatorów.

Przedsięwzięcie nadzorowały panie: M. Drobek i M. Kania.