26 maja w naszej szkole odbyły się wielkie uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Rodzice, dla których dzieci z klas drugich przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienie. Dyrektor, Pan Waldemar Gosek powitał zebranych gości i złożył im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne. Całość uroczystości przeplatana była piosenkami i tańcami.

Po wspaniałych występach wszyscy uczniowie wręczyli Rodzicom drobne upominki z okazji ich święta. Publiczność była zachwycona popisami dzieci. Na twarzach zebranych matek i ojców malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech. Nad całością części artystycznej czuwały wychowawczynie kl. II - Katarzyna Majewska, Anna Turbiarz, Małgorzata Wyrazik i Agata Dobroch.