W dniu 14.06.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Sandomierzu odbyło się rozdanie nagród za udział w Konkursie Plastycznym „Bawmy się i działajmy razem”, zorganizowanym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sandomierzu i Urząd Miejski w Sandomierzu.

Prace plastyczne wykonywane były w grupach 3-5 osobowych. Wręczenia dyplomów oraz nagród dokonała Aneta Przyłucka - Sekretarz Sandomierza oraz Halina Dziarek - członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sandomierzu.

Z naszej szkoły nagrodzone zostały trzy zespoły:

W kategorii klas I-III szkół podstawowych:

II miejsce zajął zespół uczniów z klasy I a w składzie:

Aleksandra Chmiel

Patrycja Donda

Leila Sorokina

Aleksandra Skiba

Irmina Walas

Wyróżnienie otrzymał zespół uczniów z klasy I a w składzie:

Zuzanna Chałupczak

Yana Kizyma

Jan Kobiałka

Klaudia Koprowska

Lena Żwirek

Z klasy 4a za zajęcie II miejsca:

Oliwia Woźniak

Wiktoria Goździewska

Nikola Wojnar

Z klasy 6b za wyróżnienie:

Ania Płaza

Katarzyna Płaza

Mróz Małgorzata

Roksana Rosowska

Z klasy 7a za wyróżnienie:

Amelia Baran

Aleksandra Niezgoda

Julia Wtorek

Opiekunkami uczestników w szkole były: Anna Rajkowska i Agata Frydryk, Kinga Kras.