14 listopada odbyło się pierwsze spotkanie w ramach cyklu tematycznych lekcji dla przedszkolaków organizowanych przez naszą szkołę już od wielu lat. Spotkania te cieszą się wciąż niesłabnącym powodzeniem pozwalając sześciolatkom, w bezbolesny sposób, oswoić się   ze szkołą i ich przyszłymi nauczycielami.

Nauczycielki angielskiego przygotowały tym razem lekcję tematyczną nawiązującą do zbliżającego się amerykańskiego Święta Dziękczynienia. W sali przypominającej indiańską wioskę dzieci zamieniły się na chwilę w indiańskich chłopców i dziewczynki, wysłuchały historii pierwszego święta dziękczynienia, nauczyły słówek związanych z tematem i bawiły w interaktywne gry.

Zwieńczeniem było zrobienie indiańskiego pióropusza i odtańczenia finalnego tańca rdzennych mieszkańców Ameryki.

Spotkania w cyku bajkowa szkoła odbywają się co dwa tygodnie. Kolejne to Andrzejkowe wróżby. Serdecznie zapraszamy!!!