W dniu 28 listopada 2019 r. w auli Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Krew Darem Życia". Konkurs, w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych towarzyszył obchodom Dnia Honorowego Krwiodawstwa. Organizatorem przedsięwzięcia, będącego swoistym hołdem wobec honorowych dawców krwi, był sandomierski Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża. W plastycznych zmaganiach wyśmienicie spisali się uczniowie naszej szkoły. Kacper Kulpa z kl. VIb zdobył I miejsce, Julia Walicka z kl. Va - II miejsce, zaś Mateusz Galek z kl. Va otrzymał wyróżnienie. Dziękujemy nagrodzonym uczniom za ich ogromne zaangażowanie i gratulujemy odniesionego sukcesu. Opiekunowie Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża: Panie: J. Pytka, E. Frańczak oraz E. Strzelińska.