12 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Sandomierzu odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Bajkowa Szkoła”. Tym razem do wspólnej zabawy zaprosił dzieci Mikołaj, który zaproponował zmagania sportowo-rekreacyjne. Dopingował przedszkolakom w różnych ciekawych konkurencjach sportowych. Dzieci wykazały się wysoką sprawnością fizyczną. Dało się to szczególnie zauważyć, gdy w ostatecznej rozgrywce - przeciąganiu liny, dzieci zwyciężyły rodziców. Radości, uśmiechom i wesołym okrzykom nie było końca. Mikołaj zwycięzcom rozdał drobne upominki, a dzieci zaprosiły go do wspólnego zdjęcia. Mamy nadzieję, że miłe spotkanie na długo zapadnie w pamięci dzieciom i ich rodzicom. Organizatorami imprezy byli nauczyciele: M. Drop, M. Gajek, A. Frydryk, K. Majewska, M. Ogrodnik, J. Rzeźnik, K. Skotnicka, M. Sykucki, I. Zawadzka, J. Żyła.