Od wielu lat w kalendarz naszej szkoły przed Bożym Narodzeniem, wpisane są spotkania z seniorami Domu Pomocy Społecznej. W tym roku odbyło się ono 19 grudnia. Zaproszonych gości w radosny i świąteczny nastrój wprowadziły słowa życzeń Dyrektora szkoły Pana Waldemara Gocka. Jasełka przygotowane przez uczniów klasy 5b pod kierunkiem Pani S. Lipczyńskiej przybliżyły widzom tajemnicę Bożego Narodzenia widzianą z perspektywy aniołów oraz Gabriela. Przedstawienie wzbogacił śpiew kolęd i pastorałek jakie zaprezentował chór szkolny oraz występ solowy Roksany Zimoląg - uczennicy klasy 8a. Spotkanie zakończyło się składaniem życzeń przy wspólnym stole oraz przekazaniem seniorom symbolicznych świątecznych upominków. Organizatorami imprezy były Panie: M. Łukawska, E. Frańczak, A. Rajkowska, A. Zawadzka.