Dnia 13.01.2020 r. po raz drugi zawitał do naszej szkoły pan Grzegorz Chachura, podróżnik z grupy „Trzask”, który tym razem opowiedział nam o swojej podróży do Tajlandii, kraju leżącym w południowo – wschodniej Azji.

Pan Grzegorz opowiadał o historii, kulturze, zwyczajach i przywiązaniu mieszkańców Tajlandii do króla. Poznaliśmy piękno przyrody tego kraju, zobaczyliśmy wiele miejsc wartych odwiedzenia i ciekawych, czasami wręcz zaskakujących, rekwizytów. To, co ujrzeliśmy i usłyszeliśmy wywołało u niektórych z uczniów chęć odwiedzenia tego wspaniałego kraju.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym spotkaniu i z niecierpliwością wyczekujemy relacji z kolejnych podróży pana Grzegorza i jego ekipy. Organizatorem tej ciekawej lekcji przyrody była Pani M. Bielecka.