6 grudnia 2013 roku uczniów naszej szkoły odwiedził oczekiwany przez dzieci gość ?Mikołaj?. Uczniowie klasy 3A i 3C przygotowali mini koncert z wykorzystaniem różnych instrumentów muzycznych. Dzieci przywitały Mikołaja piosenkami o tematyce mikołajkowej.    
Grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w zabawie zorganizowanej przez MOSi R w Sandomierzu. Uczniowie wszystkich sandomierskich szkół wspólnie bawili się w hali sportowej.   Na wyścig do Świętego mikołaja złożyły się zabawy sportowo ? rekreacyjne na wesoło. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali drobne upominki i medale za udział w imprezie. Zawodników dopingowała licznie zgromadzona na widowni publiczność.

p1090245

p1090253

Od 2grudnia w naszej szkole został otwarty Kiermasz Świąteczny, na którym pojawiły się ciekawe ozdoby związane ze Świętami Bożego Narodzenia.    
Nauczyciele świetlicy szkolnej w okresie od października do grudnia wraz z uczniami przygotowali wiele ozdób choinkowych. Piękne kolorowe prace, różne gadżety związane ze Świętami Bożego Narodzenia zachwycały uczniów jak i rodziców odwiedzających szkołę. Kiermasz cieszył się wielkim powodzeniem wśród uczniów jak i rodziców.  

1090221

1090223

27 listopada 2013 roku została zorganizowana dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas 1 ? 6. Oprócz imprezy tanecznej uczniowie mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich komnaty wróżb. Przekraczając próg komnaty wkraczali w czarodziejski świat magii. Wróżbici wróżyli uczniom z kubeczków, kart oraz przepowiadali przyszłość z czarodziejskiej kuli, zaś ?czarnoksiężnik? odczytywał przepowiednie zapisane w liczbach. Dzięki andrzejkowym zabawom uczniowie wzbogacili swoje wiadomości na temat tradycji i obrzędów ludowych.

p1090189