19.01.2012 roku w ramach projektu ?Bajkowa Szkoła? odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi przedszkolnymi. Tym razem przybyłe dzieci uczestniczyły w zajęciach z języka angielskiego przygotowanych przez p. Monikę Wojtoń, Monikę Kanię i Izabelę Zawadzką. W pierwszej części zajęć dzieci w formie zabawy miały okazję przedstawić się, wspólnie zaśpiewać i zatańczyć piosenkę ?Hello, how are you? Następnie nauczycielki za pomocą prostej rymowanki zapoznały dzieci ze słownictwem pochodzącym z bajki ? Little Red Riding Hood?- ? Czerwony Kapturek?.
W drugiej części zajęć uczniowie klas IV-VI uczęszczający na kółko teatralne z języka angielskiego zaprezentowali nowoczesną wersję ? Little Red Riding Hood?. Dzieci z zainteresowaniem i entuzjazmem oglądały humorystyczne przedstawienie doskonale im znanej bajki. Na koniec główna bohaterka spektaklu Anna Kiliańska grająca rolę Red Hoodie - Czerwonego Kapturka wręczyła dzieciom ręcznie wykonane koszyczki ze smakołykami. Wspólnie spędzony czas upłynął w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, iż godzinna przygoda z językiem angielskim będzie miłym wspomnieniem zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.