Lista „godziny dostępności – konsultacji” z uczniami i rodzicami 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godziny  

  1. 

Sykucki Marcin

wtorek

14.00 – 15.00

2.

Zawadzka Izabela

poniedziałek

14.00 – 15.00

  3. 

Aleksandrowicz Witold

wtorek

14.40 – 15.40

  4. 

Bartosz Agnieszka

czwartek

piątek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

  5. 

Bielecka Monika

czwartek

7.10 – 8.10

 6.

Błachnio Grzegorz

poniedziałek

środa

7.30 - 8.00

7.30 - 8.00

         7. 

Chyła Roman

czwartek

15.20 – 16.20

         8. 

Drobek Marta

poniedziałek

7.10 – 8.10

      9.

Drobiazg Katarzyna

czwartek

13.45 – 14.45

      10. 

Drop Magdalena

piątek

7.10 – 8.10

      11. 

Dygas Bożena

piątek

7.00 – 8.00

      12. 

Frańczak Ewa

poniedziałek

piątek

13.45 – 14.15

7.35 - 8.05

 13. 

s. Maciąg Ewa

czwartek

10.00 – 11.00

14.

Kamińska Alicja

poniedziałek

7.10 – 8.10

 15. 

Kania Monika

poniedziałek

wtorek

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

      16.

Kiciński Sławomir

poniedziałek

14.45 – 15.15

      17.

Klimczak Edyta

czwartek

9.00 – 10.00

 18. 

Kotowska Joanna

poniedziałek

14.50 – 15.50

     19. 

Kras Kinga

wtorek

12.45 – 13.45

20.

Kuziora Izabela

piątek

13.45 – 14.45

21.

Lipczyńska Sylwia

wtorek

7.00 – 8.00

 22. 

Lipiec Beata

środa

czwartek

13.45 – 14.15

7.40 – 8.10 

     23. 

Łukawska Magdalena

piątek

13.45 – 14.45

      24. 

Majewska Katarzyna

piątek

7.00 – 8.00

  25. 

Napieracz Monika

wtorek

7.00 – 8.00

      26.

Niewiadomska Magdalena

poniedziałek

środa

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

     27.

Nowacka Bożena

czwartek

13.45 – 14.45

     28.

Ogrodnik Marcin

czwartek

7.10 – 8.10

     29.

Pietruszka Magdalena

wtorek

7.00 – 8.00

30.

Polit Aneta

poniedziałek

czwartek

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

31.

Pracało Małgorzata

wtorek

13.45 – 14.45

    32. 

Przyłucka Aneta

wtorek

7.00 – 8.00

 33. 

Pytka Jolanta

piątek

13.45 – 14.45

 34. 

Rajkowska Anna

środa

13.45 – 14.45

35.

Rzeźnik Jolanta

czwartek

7.10 – 8.10 

     36.

Stefański Maciej

piątek

7.00 – 8.00

37. 

Sidor-Szwajda Edyta

czwartek

piątek

12.45 – 13.15

14.40 – 15.10 

38. 

Skotnicka Katarzyna

piątek

7.00 – 8.00

39. 

Skurska Małgorzata

środa

czwartek

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

     40. 

Śliwińska Jolanta

środa

7.00 – 8.00

     41. 

Słotwińska Agnieszka

wtorek

12.45– 13.45

42.

Szpatowicz Nina

piątek

8.00 – 9.00

     43.

Turbiarz Anna

wtorek

7.10 – 8.10

     44.

Wilk Waldemar

środa

15.00 – 16.00

     45. 

Wiatrowska Agnieszka

poniedziałek

piątek

13.55 – 14.25

13.45 –  14.15

     46. 

Witaszek Anna

wtorek

piątek

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

     47.

Wojtoń Monika

piątek

7.00 – 8.00

     48. 

Zdyb Renata

wtorek

7.00 – 8.00

     49.

Żyła Jerzy

piątek

14.30 – 15.30

 

 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godziny  

1. 

Sykucki Marcin

wtorek

14.00 – 15.00

2.

Zawadzka Izabela

poniedziałek

14.00 – 15.00

3. 

Aleksandrowicz Witold

wtorek

14.40 – 15.40

4. 

Bartosz Agnieszka

czwartek

piątek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

5. 

Bielecka Monika

czwartek

7.10 – 8.10

6.

Błachnio Grzegorz

poniedziałek

środa

7.30 - 8.00

7.30 - 8.00

7. 

Chyła Roman

czwartek

15.20 – 16.20

8. 

Drobek Marta

poniedziałek

7.10 – 8.10

9.

Drobiazg Katarzyna

czwartek

13.45 – 14.45

10. 

Drop Magdalena

piatek

7.10 – 8.10

11. 

Dygas Bożena

piątek

7.00 – 8.00

12. 

Frańczak Ewa

poniedziałek

piątek

13.45 – 14.15

7.35 - 8.05

13. 

s. Maciąg Ewa

czwartek

10.00 – 11.00

14.

Kamińska Alicja

poniedziałek

7.10 – 8.10

15. 

Kania Monika

poniedziałek

wtorek

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

16.

Kiciński Sławomir

poniedziałek

14.45 – 15.15

17.

Klimczak Edyta

czwartek

9.00 – 10.00

18. 

Kotowska Joanna

poniedziałek

14.50 – 15.50

19. 

Kras Kinga

wtorek

12.45 – 13.45

20.

Kuziora Izabela

piątek

13.45 – 14.45

21.

Lipczyńska Sylwia

wtorek

7.00 – 8.00

22. 

Lipiec Beata

środa

czwartek

13.45 – 14.15

7.40 – 8.10 

23. 

Łukawska Magdalena

piątek

13.45 – 14.45

24. 

Majewska Katarzyna

piątek

7.00 – 8.00

25. 

Napieracz Monika

wtorek

7.00 – 8.00

26.

Niewiadomska Magdalena

poniedziałek

środa

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

27.

Nowacka Bożena

czwartek

13.45 – 14.45

28.

Ogrodnik Marcin

czwartek

7.10 – 8.10

29.

Pietruszka Magdalena

wtorek

7.00 – 8.00

30.

Polit Aneta

poniedziałek

czwartek

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

31.

Pracało Małgorzata

wtorek

13.45 – 14.45

32. 

Przyłucka Aneta

wtorek

7.00 – 8.00

33. 

Pytka Jolanta

piątek

13.45 – 14.45

34. 

Rajkowska Anna

środa

13.45 – 14.45

35.

Rzeźnik Jolanta

czwartek

7.10 – 8.10 

36.

Stefański Maciej

piątek

7.00 – 8.00

37. 

Sidor-Szwajda Edyta

czwartek

piątek

12.45 – 13.15

14.40 – 15.10 

38. 

Skotnicka Katarzyna

piątek

7.00 – 8.00

39. 

Skurska Małgorzata

środa

czwartek

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

40. 

Śliwińska Jolanta

środa

7.00 – 8.00

41. 

Słotwińska Agnieszka

wtorek

12.45– 13.45

42.

Szpatowicz Nina

piatek

8.00 – 9.00

43.

Turbiarz Anna

wtorek

7.10 – 8.10

44.

Wilk Waldemar

środa

15.00 – 16.00

45. 

Wiatrowska Agnieszka

poniedziałek

piątek

13.55 – 14.25

13.45 –  14.15

46. 

Witaszek Anna

wtorek

piątek

7.40 – 8.10

7.40 – 8.10

47.

Wojtoń Monika

piątek

7.00 – 8.00

48. 

Zdyb Renata

wtorek

7.00 – 8.00

49.

Żyła Jerzy

piątek

14.30 – 15.30