Lp. |
Data |
Zawody |
Osiągnięcia |
1. |
04.10.2017 r. |
Piłka Nożna Chłopców pod hasłem „Z podwórka na stadion” |
V miejsce: zajęła reprezentacja chłopców |
2. |
25.10.2017 r. |
Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Drużynowym |
I miejsce: drużyna dziewcząt
II miejsce: drużyna chłopców
|
3.
|
21.11.2017 r.
|
Mistrzostwa Województwa w Pływaniu Drużynowym |
VIII miejsce chłopców w województwie: Kacper Fularski 3c, Kacper Sykucki 3c, Jakub Piętowski 4c, Maciej Dragan 4c, Krzysztof Czajka 5c, Michał Mróz 5b, Michał Sałek 5b, Wójcik Bartłomiej 7c;
|
4. |
11.12.2017 r. |
Mistrzostwa Województwa Dziewcząt w Unihokeju |
IV miejsce w województwie: Katarzyna Płaza 5b, Anna Płaza 5b, Roksana Rosowska 5b, Patrycja Wnuk 5b, Wiktoria Forc 6c, Maria Szyszkowska 6c, Anna Kania 6c, Natalia Kania 6c; |
5. |
12.12.2017 r. |
Mistrzostwa Województwa Chłopców w Unihokeju |
II miejsce w województwie: Wojciech Marczyk 7c, Maciej Oziębło 6c, Wiktor Dziarek 6c, Maciej Krakowiak 6c, Świecicki Albert 5c, Kacper Mierzwa 4a, Bartosz Woźniak 6c, Karol Sapielak 6c, Michał Krakowiak 6a;
|
6. |
02.03.2018 r. |
Mistrzostwa Województwa w Narciarstwie Alpejskim |
I miejsce: Franciszek Rożek 7b;
II miejsce: Jakub Binięda 7b;
W kategorii dziewczęta młodsze:
I miejsce: Małgorzata Pruś 3c;
IV miejsce: Julia Boćkowska 3c;
|
7. |
20.03.2018 r. |
Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
I miejsce : drużyna dziewcząt |
8. |
29.05.2018 r. |
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej atletyce w kategorii uczniów klas 5-6, klas 4 i młodszych
|
Kategorii klas 4 i młodszych:
I miejsce: Kacper Sykucki 3c - rzut p.pal.;
II miejsce: Sebastian Podlewski 4d - rzut p.pal.;
I miejsce: Kacper Mierzwa 4a - bieg 60m;
I miejsce: Kacper Mierzwa 4a - skok w dal;
II miejsce: Piotr Nowak 4d - bieg 60m;
Kategorii klas 5-6:
I miejsce: Maciej Oziębło 6c - bieg 1000m;
II miejsce: Aleksandra Forc 6c - bieg 60m
II miejsce: Wiktoria Forc 6c - skok w dal;
II miejsce: Julia Kucwaj 6c - rzut p.pal.;
II miejsce: Karol Sapielak 6c - rzut p.pal.;
|
9. |
06.06.2018 r. |
Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców |
I miejsce: drużyna w składzie - Kacper Sykucki 3c, Kacper Mierzwa4a, Adam Nowicki 4c, Sebastian Podlewski 4d, Piotr Nowak 4d;
Indywidualnie:
I miejsce: Kacper Mierzwa 4a, Kacper Sykucki 3c;
|
10. |
14.06.2018 r. |
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Zawodach Lekkoatletycznych |
I miejsce: bieg na 60 m - Kacper Mierzwa 4a;
III miejsce: rzut p.pal. - Kacper Sykucki 3c
|