PLAN  PRACY  SAMORZĄDU  UCZNIOWSKIEGO
Kl. I-III i IV-VIII na rok szkolny 2023/2024

TERMIN TEMATYKA SPOSÓB
REALIZACJI
Odpowiedzialni 

IX

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

Apel 

Monika Kania

IX

Dzień Chłopaka

Dyskoteka

Opiekunowie RSU

kl. IV-VIII

IX

Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego

Apel

Monika Kania

Agnieszka Bartosz

X

Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych

Apel

Aneta Polit

Katarzyna Drobiazg 

XI

Dzień Pluszowego Misia

Turniej

Monika Kania

Marta Drobek

XI

Dzień Życzliwości

Życzenia

Monika Kania

Marta Drobek

XI

Zabawa Andrzejkowa 

Dyskoteka

Opiekunowie RSU

kl. IV-VIII

XII

Mikołajki

Spotkanie z Mikołajem 

Opiekunowie RSU

kl. I-III 

XII

Boże Narodzenie -

Życzenia Świąteczne

Życzenia świąteczne

Opiekunowie RSU

kl. I-III

I

Zabawa Karnawałowa

Dyskoteka

Opiekunowie RSU

kl. I-III i IV-VIII

II

Walentynki

Poczta

Walentynkowa

Marta Drobek

III

I Dzień Wiosny

Szkolny "Mam talent

show"

Monika Kania

Marta Drobek

Aneta Polit

IV

Prima Aprilis

Lekcje "Odwrócone"

Monika Kania

Marta Drobek

IV

Wielkanoc

Życzenia Świąteczne

Opiekunowie RSU

kl. IV-VIII

V

Wybory do Samorzadu Uczniowskiego

         Wybory

Monika Kania

Katarzyna Drobiazg

 VI Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 klas VIII  Apel  Marta Drobek

VI

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 klas I-VII

Apel

Agnieszka Bartosz

Cały rok

Dekoracja gabloty Samorządu Uczniowskiego

Wystrój gabloty

Marta Drobek

Katarzyna Drobiazg

Cały rok

Udział pocztu sztandarowego w miejskich uroczystościach obchodów rocznic, świąt państwowych i lokalnych

Delegacja szkolna

Monika Kania

Agnieszka Bartosz

Marta Drobek

Katarzyna Drobiazg

Witold Aleksandrowicz

Aneta Polit

 Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego kl. I-III:

  1. Kinga Kras
  2. Beata Lipiec
  3. Małgorzata Pracało

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VIII:

  1. Agnieszka Bartosz
  2. Marta Drobek
  3. Katarzyna Drobiazg
  4. Monika Kania
  5. Witold Aleksandrowicz
  6. Aneta Polit

 

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Przewodnicząca Szkoły: Maria Baska kl. 8a

V-ce przewodnicząca Szkoły: Emilia Krakowiak kl. 7b

Rzecznik Praw Ucznia: Maja Feledyn kl. 7a

Werble:

  1. Kacper Kalinowski kl. 5a
  2. Szymon Kwietniowski kl. 5a

Poczet Sztandarowy I:

  1. Mateusz Andrzejak kl. 8b
  2. Wiktoria Zielonka kl. 6b
  3. Gabriela Skrzypczyńska kl. 8a

Poczet Kwiatowy I:

  1. Artur Radosz kl. 6a
  2. Amelia Dubiel kl. 5b
  3. Natalia Zuba kl. 6b

Poczet Sztandarowy II:

  1. Antoni Stępień kl. 7c
  2. Martyna Skrzypczyńska kl. 6c
  3. Blanka Pyć kl. 8a

Poczet Kwiatowy II:

  1. Paweł Stawiarz kl. 6c
  2. Lena Chorab kl. 5c
  3. Kornelia Lasota kl. 5a