9 stycznia 2015 roku odbył się w naszej szkole kolejny przegląd twórczości artystycznej dzieci. Uczniowie prezentowali przygotowane przez siebie kolędy i pastorałki w języku polskim i angielskim. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 1- 6. W konkursie wystąpili soliści jak również zespoły klasowe. Uczniowie biorący udział w konkursie  wykorzystali podkłady muzyczne, a także własne instrumenty. Konkurs przygotowały i poprowadziły panie: Beata Lipiec, Ewa Drozdowska i Marta Drobek.  
Laureatami konkursu w kategorii solowej zostali:
?    Ania i Kasia Płaza z kl. 2B ? 1 miejsce
?    Maja Staniszewska i Amelia Baran z kl.3C ? 2 miejsce
?    Karolina Larkowska z kl. 3C ? 3 miejsce
Laureatami konkursu w kategorii zespołowej zostali:
?    Klasa 2B ? 1 miejsce
?    Klasa 1B i 1D ? 2 miejsce
?    Klasa 3Ci 1A ? 3 miejsce
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

p1100210

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły chętnie przyłączyli się do Ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza. W bieżącym roku była to XV edycja akcji. Akcja trwała od 24 listopada do 5 grudnia 2014r. Zbiórkę monet w naszej szkole przeprowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego.
Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.
Samorząd Uczniowski zebrał 312,72 zł.