17 lutego 2011 roku odbyły się kolejne zajęcia dla przedszkolaków z cyklu ?Bajkowej Szkoły?.  Dzieci zostały zaproszone do biblioteki szkolnej, gdzie przywitały ich krasnoludki, którymi byli uczniowie klas trzecich.  Podczas zajęć dzieci miały możliwość sprawdzenia swoich wiadomości na temat postaci z ulubionych bajek, poznały nowych bohaterów książek, odgadywały różne zagadki  pod hasłem: ?Zgadnij jaka to bajka? oraz uczestniczyły w zabawach muzyczno ? ruchowych. Uczniowie klas drugich i trzecich zaprezentowali swoim młodszym kolegom i koleżankom inscenizację pt: ?Krasnoludki? oraz ?Murzynek Bambo?. Na zakończenie zajęć dzieci rysowały ulubione postacie z bajek. Na pamiątkę uczestnictwa w zajęciach przedszkolaki otrzymały książeczki do kolorowania i czytania krótkich tekstów. Dzieci z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez panie: Beatę Lipiec, Magdalenę Niewiadomską i Barbarę Osowską.

p1040576

p1040578

p1040575